Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri 2019 vücut yapısına göre abiye önerileri

2019 vücut yapısına göre abiye önerileri

tarafından pramid

Güzel bir içerik ile karşınızdayız. Yeni yılda özel davetlerde, balolarda, gece davetlerinde, partilerde ve düğünlere hangi abiye elbise giyeceğinize karar veremiyorsanız tam size göre bir içerik olacaktır. Öncelikle hanımların vücut yapılarına göre abiye elbise tercih etmeleri onların bütün güzelliklerini ortaya çıkartacaktır.

En önemli olan kısım ise hanımların güzel olan bölgelerini ön plana çıkartacak abiye tercihleri olacaktır. Bu nedenle sizlere 2019 yılı için en favori abiye modelleri seçtik ve ten renklerine ve vücut yapılarına göre bir çok farklı tercih ve öneri göreceksiniz.

2019 düğün ve gece davetleri abiye önerileri

Koyu tenli bayanların düğün için abiye tercih önerileri ve gece davetleri için abiye elbise önerileri bu şekilde verilmiştir.Dikkat ederseniz hem göğüs hemde bacak dekolteleri ile ince uzun bir vücut bütün hatları ile ortaya çıkmış. Doğru tercihler de onları bu kadar şık yapıyor.

Hem kısa hemde uzun abiye modeli önerileri

Uzun abiye tercih etmek isteyen hanımlar için seçilmiş 3 model ve sonrasında yine aynı hanımlar için alternatif bir öneri olması için kısa abiye modelleri de sunulmuştur. Genel de bu tür abiye elbiseler çok fazla dikkat çekici oluyorlar.

Dekolteli ve şık abiye modelleri

Gecelerin, partilerin ve davetlerin en şık bayanı olmak isteyenler için tasarlanmış ve ince belli hanımlara özel bir birinden şık abiye modelleri. Tabi bacakları ile ilgili sıkıntı yaşayan hanımlar için de uzun ve kabarık etekle muhteşem alternatifler sunulmuş.

Balık abiye modelleri önerileri

Balık hatlı bayanlar için seçilmiş en güzel abiye modelleri. Hem en güzel renkler hemde abiye olarak seçilmiş en seksi abiye modelleri verilmiştir. Bacak dekolteli abiye modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

2019 abiye elbise önerileri

You may also like

Yorum Yap