2019 yazma örgü modelleri

Bir birinden özel örgü modeli ile karşınızdayız. Hem yazmalarınız için el yapımı güzel örgülerle süsleye bileceksiniz. Hemde dilediğiniz gibi hazırlayıp satabilirsiniz. İşte sizlere 2019 örgü modelleri arasında seçilmiş en güzel 7 model. Yazma örgü modelleri ile güzel ve dikkat çeken örgüler hazırlayabilirsiniz.

Yazma oyası örnekleri ile hem elinizde ki yazma modellerini süsleyebilirsiniz yada hediye olarak sevdiğiniz insanlar için güzel güzel modeller hazırlayabilirsiniz. Var olan yazma ve oya örgü modellerinden sıkıldıysanız bu özel örgü modellerini mutlaka görmelisiniz.

Yazma modelleri 2019

Çiçek örgü modeli ile muhteşem bir yazma örüntüsü. Renkli çiçek süslemeleri ile de ortaya harika bir görsel sunmuş. Yazmalarınızı daha güzel modellerle süsleyin dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

5 Yapraklı örgü modeli ile yazma

Yazma örnekleri arasında 2019 yılının yeni yeni modelleri ile karşınızdayız. yazmalar için hem örgü hemde oya örnekleri çok hoş duruyorlar. Yazmalar için örgü nasıl örülür. diyen hanımlar için yakından çekilmiş örnek modelleri çok yardımcı olacaktır.

Çiçekli yazma örneği 2019

Renkleri yazma renginize göre yeni seçip yeniden hazırlayabilirsiniz. İşte sizlere 2019 çiçekli örgü modeli ve yazma modellerine bir kaç örnek.


Gül örgü modeli ile yazma örneği

Görsel olarak gül örerek yazma etrafını süslemek ne kadar güzel olur değil mi? işte sizlere muhteşem örgü modeli ile yazmalarınızı süsleyin. 2019 yazma örnekleri

Yonca örgü modeli ile yazma örneği

3 yapraklı yonca örmesi olarak boncuklarla hazırlanmış ve büyük bir emek isteyen en güzel örgü modeli. Yazmalar veya tülbentler için çok özel bir örgü modelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2019 yazma örgü modelleri için yorumda bulun

    2019 yazma örgü modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2019 yazma örgü modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.