Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2021 eşarp modası ve eşarp kombinleri

2021 eşarp modası ve eşarp kombinleri

tarafından pramid

Yeni sezonda bir çok firmanın özel olarak tesettürlü hanımlar için ürettiği bir birinden şık eşarp modelleri tanıtırken ayrıca kıyafetlerinize göre eşarp seçiminde de sizlere alternatif fikirler oluşturacağız. İşte 2021 eşarp sezonu ve en çok beğenilen eşarp modelleri

Öncelikle eşarp konusunda sizlere en ünlü firmaları olan Karaca, Armine, Aker, Sarar, levidor ve Silkhoma’un en yeni ürünlerini sizlere tanıyacağız. Tabi burada bir yandan modayı sizlere sunacağız bir yandan da hangi kıyafetler için hangi eşarplar seçilmeli bununda sizlere sunmaya çalışacağız. 2021 eşarp modası ve eşarp kombinleri

Ferace giyime göre eşarp seçimi, Tunik giyimine göre eşarp seçimi, Abiye giyimi için eşarp seçimi ve bir de günlük kıyafetler için eşarp seçimlerinde sizlere yardımcı olacağız.

Saten Eşarp modelleri ve 2021 tesettür giyim

Tesettürlü hanımlar yanı sıra eşarbı giyim aksesuarı olarak kullanmak isteyen açık bayanlar içinde bir şey var. Saten ve ipeksi eşarplar için bir çok model ve tasarım mevcuttur. Öncelikle eşarpların kaliteli olması hem renk, hem duruş olarak çok büyük önem arz etmektedir. 2021 eşarp modası ve eşarp kombinleri

Tesettürlü kapalı hanımlar için eşarp görülen ilk nokta olduğu için seçim ve doğru kombin edilmesi de çok önemlidir.

Sade ve zıt renklerle yeni sezonun en popüler eşarp modelleri

2020 eşarp modası ve eşarp kombinleri

Kapalı giyimde bu sezon iki renkli eşarplar yanı sıra giyiminizin tam zıttı eşarp tercihleri de ön planda durmaktadır. Koyu ve kapalı renk giyinmeyi tercih eden bayanlar için zıt olan eşarp tercihleri de açık tonda olanlar oluyor. Özellikle klasik giyinmeyi seven tesettürlü hanımlar için de iki renkli uyum içinde eşarp modelleri sunulmaktadır.

Zıt renkli eşarplarla kombin yapmak

2020 eşarp modası ve eşarp kombinleri

Giyim tercihleri kişiye göre değişkenlik gösteren bir tercihtir. Bu nedenle bizler ünlü eşarp firmalarının kapalı hanımlara özel sunduğu bu özel tasarımları sunuyoruz.

Dudaklarına göre eşarp tercihi

Dudak parlatıcısı yada dudak boyası kullanan hanımlar içinde kullandığınız renk tonuna uygun eşarp seçimi çok güzel olacaktır.

2021 Twill eşarp modelleri

Yeni sezonun trend kumaşlarından biri de twill modeller olacaktır. Hem kaliteli şıklığı hemde kullanışı açısından bayanlara büyük kolaylıklar sunacaktır.

İpek eşarplar yeni sezonun favori tercihi

Hem ipek hemde krep tasarımlarla çok tarz olmak isteyen hanımlara gelsin. Şıklık ve zarafet konusunda dikkat edenler için seviyeyi bir tık yukarı taşıyacak kalitede eşarplar.

Karaca Eşarp modelleri 2021

Kapalı hanımların sıklıkla tercih ettikleri markalardan biri olan Karaca firmasının tesettürlü hanımlar için 2021 eşarp modellerinden bir örnek. Oldukça kalite ve sıradışı bir tasarım sunmuş. Tabi olay kalite olunca hak etmesi gerekiyor.

Giyim tercihlerinize göre eşarp seçimleri

Abiye giyimi için eşarp tercihi genelde sade veya abiye giyiminize alternatif olacak bir başka renk tonunu seçmek olacaktır. Saten veya ipek eşarp tercihleri çok güzel olacaktır.

Ferace giyimine göre eşarp tercihi ise yine sizlerin keyfine kalmış ama genel de farklılık yaparak daha özel bir tasarım ortaya koyabilirsiniz.

Tunik tercihine göre eşarp tercihleri. yeni sezon gelinlikler

You may also like

Yorum Yap