Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2021 Astrolojisinde Burçların Aşk Hayatı

2021 Astrolojisinde Burçların Aşk Hayatı

tarafından pramid

Astroloji, aşk hayatının gidişatının belirlenmesinde ya da bu gidişatta dikkat edilmesi gerekenlerde bir rehber olabilmektedir. Peki, 2021 yılı astrolojisinde aşk ne durumda? İşte, 2021 astrolojisinde burçların aşk hayatı

Koç Burcu

Koçlar, özgürlüğü aşkla karıştırırsa bu aşk hayatı çalkantılı geçebilir. Bekar koçların iyi bir partner adayı seçmemesi halinde büyük bir hüsran yaşayabilir. Özgürlük ve kötü karar unsurlarına dikkat edilmelidir.

Boğa Burcu

Boğalar, partnerlerine derin bir bağlılık duyarak aşk hayatlarını canlı tutacaklar. Bekar boğaları sosyal medya üzerinden tanışacağı uyumlu bir partner beklemekte. Fakat partner seçiminde dikkatli olmakta fayda var.

İkizler Burcu

Partner sahibi ikizlerin aşk hayatı bir düzene oturacak. Bekar ikizler, ruh eşleriyle, hatta ilk aşkıyla bu yıl tanışabilir. 2021 Astrolojisinde Burçların Aşk Hayatı

Yengeç Burcu

Yengeçlerin yoğun iş hayatı aşk hayatını sarsabilir. Aşk hayatına önem verilirse bu sarsıntı kolayca atlatılabilir. Bekar yengeçlerin iş hayatından biriyle tanışması ve ciddi bir yola girmesi muhtemel.

Aslan Burcu

Aslanlar, sürekli kariyer ve para kazanma hırsı yüzünden ilişkilerini zedeleyebilir. Hatta ara sıra sinirli olabilir. Bu sinir hali kısa sürecek olup maddi imkanını yükselten aslanlar, partnerlerine yoğun bir ilgide bulunacak.

Başak Burcu

Hem partner sahibi hem de bekar partnerler tutkulu bir aşk döneminden geçecek. İlişkiler ilk günkü tazeliğe ulaşacak. Bekar başakların partner seçiminde kalplerine danışmalarının faydası var.

Terazi Burcu

Teraziler, inişli-çıkışlı ve kararsız aşk hayatından yıpranabilir. Bekar terazilerin hayal kırıklığına uğramamak için partner adayının kalbinde birinin olup olmadığını öğrenmesinde fayda var.

Akrep Burcu

Akrepler, gereksiz kıskançlıklar sergileyebilir. Bu kıskançlıklardan vazgeçilmesi halinde partner sahibi akreplerin aşk ve cinsel hayatlarında tutkulu bir ilişki yaşaması muhtemel. Bekar akrepler bu yıl uygun bir partnerle evlilik yoluna ani bir şekilde girebilir.

Yay Burcu

Bu yıl yayları uzun ya da kısa süreli flört hayatı beklemekte. Yalnız dikkat edilmesi gereken şey; flört edilen kişilerin yanlış insan olmaması. Partner sahibi yayların partnerin düşüncelerine önem vermesinde fayda var.

Oğlak Burcu

Bu yıl bekar oğlakları ciddi ve uzun süreli, hatta ani bir evlilik kararına giden aşk hayatı beklemekte. Partner sahibi oğlakların partnerleriyle ilgilenmesi gerekir.

Kova Burcu

Kovalar, bu yıl aşırı mutsuz giden bir ilişkiyi bitirmeli, mutlu bir ilişkiyi ise sağlamlaştırmalı. Bekar kovaların ise kısa bir süre ideal bir partner bulması zorlaşabilir.

Balık Burcu

Partner sahibi balıklar, zaman zaman küçük tartışmalar yaşasa da çözümler arandığı takdirde mutlu bir ilişki yaşayabilir. Bekar balıkların ise kısa süreli ilişkiden uzak durmasında fayda var. Aksi takdirde balıklar, derin bir boşluğa düşebilirler. 2021 Astrolojisinde Burçların Aşk Hayatı

You may also like

Yorum Yap