Ana Sayfa Kadınca Moda 2021 Kadın Modasında Hangi Tarz Hakim Olacak?

2021 Kadın Modasında Hangi Tarz Hakim Olacak?

tarafından pramid

2021 kadın modasında hakim stiller, 70’li yılların esintilerini içeren bohem, disco ve ikonik glam rock olarak olarak ifade edilirler. 2021 kadın modasında hakim tarz, geçmiş esintileri günümüzün modern çizgileri ile birleştirir. 2021 Kadın Modasında Hangi Tarz Hakim Olacak?

Zamansız Trenchcoat Tasarımları

Zamansız trenchcoat modelleri, 2021 kadın modasına damgasını vuracak olan ve birden fazla ünlü marka tarafından tasarım katoloğuna eklenen modellerdir. 2021 moda dinamiklerinde 70’li yılların stilini yansıtan trenchcoatlar, deri, kumaş ve peluş kumaş çeşitleri ile tasarlanır.

Kesin ve uzun siluetlerin, oversize formun ve yaka kısmında suni kürk ve peluşların kullanıldığı trenchcoat tasarımları ile boru paça veya İspanyol paça beyaz kumaş pantolonların kombinlenmesi, 2021 yılında ön plana çıkacak trend tercihlerdir.

Trenchcoat renk seçimlerinde ise cam mavisi, canlı yeşiller, gizemli siyah ve lacivert tonları, toprak renkleri ve çarpıcı beyazlar ön plana çıkar.

2021 Kadın Modasında Ekoseli Kıyafet Modelleri

2021 kadın modasının ekoseli giysi modelleri şu şekilde sıralanır:

  • Ekoseli oversize paltolar,
  • Ekoseli bohem gömlekler,
  • Ekose kadife ve kumaş pantolonlar,
  • Uzun ekoseli sonbahar etekleri,
  • Ekoseli şal modelleri,
  • Pantolon formlu, esnek ekose taytlar,

Bu modeller 2021 kadın modasında sonbahar ve kış döneminde çokça tercih edilecek olan ve ünlü markalar tarafından tasarım defilelerinde sergilenen parçalardır.

2021 kadın modasında hakim tarz kapsamında tüm parçalar üzerinde 70’li yılların esintisini taşıyan disco ve bohem stil ön planda yer alır.

2021 Kadın Modasında Karpuz Kol Tasarımı

2021 Kadın Modasında Hangi Tarz Hakim Olacak?

2021 kadın modasının karpuz kol modeli hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Gibson Kızları ve Christian Lacroix ile özdeşleşen karpuz kol stili, 2021 yılında bayan kıyafetlerine damga vuracağı gözlemlenen diğer bir detay olmakla birlikte, gömlek kollarının omuzdan, dirseğe kadar olan kumaş bölümünde balon şeklinde bir kesim uygulanması ile ortaya çıkarılır.
  • Karpuz kol triko kazaklarda, gömleklerde, sonbahar elbiselerinin kollarında öne çıkmaktadır.
  • Moda stilinde cazibeyi, eğlenceyi ve güçlü duruşun izlerini simgeler.
  • 2021 sezonu gece elbiselerinde renkli tüyler ve pul payet ile hazırlanan dar etek kesimli, uzun modellerin kol hatlarında karpuz kesim kullanılması tercih edilir.

2021 Kadın Modasında Denizci Stili

2021 kadın modası denizci tarzı, çapa baskıları, yakasında V şekilli şeritler geçirilen triko kısa kullu bluzlar ve lacivert, kırmızı, beyaz renk kombinlerinden meydana gelen bir stildir. Özellikle lacivert, vatkalı, kumaş ceketler ile lacivert deri pantolonların kombinlendiği ve iç kısımda kırmızı şeritli saten kumaş gömleklerin tercih edildiği ve 2021 kadın modasında hakim tarz şekline ait kombin olarak ön plana taşınan denizci stil, 2021 sezonuna dair defilelerde ön planda yer alıyor. 2021 Kadın Modasında Hangi Tarz Hakim Olacak?

You may also like

Yorum Yap