Ana Sayfa Kadınca Moda 2021’in En Çok Tercih Edilen Elbise Renkleri

2021’in En Çok Tercih Edilen Elbise Renkleri

tarafından pramid

2021’in en sık tercih edilen elbise renkleri, ateş kırmızısı, coral pink, buz grisi olarak bilinir. 2021’in en çok tercih edilen elbise renkleri trikodan şifon elbiselere kadar her modelde kullanılırlar. Özellikle günlük stile uygun spor ve penye kumaş modellerde bu renkler ön plana alınmıştır.

2021’nin Trend Rengi Ateş Kırmızısı

2021’in moda rengi ateş kırmızısı, turuncu yansımalara sahip olan ve koyu kırmızı tonu ile birleşen, cesareti simgeleyen bir detaydır. Eğlencenin, cesaretin, simgesi olarak moda tasarımlarında kullanılan bu renk, elbise, bluz, pantolon, takı ve ruj ürünlerinin tümünde ön plana çıkar.

Özellikle kırmızı saten veya penye kumaştan tasarlanan uzun kollu, diz boyunda basic elbiseler üzerinde turuncu yansımalara yer veren ateş kırmızısı şifon pelerinler ve yelekler kullanılarak, eğlenceli gecelere özel tasarımlar ortaya çıkarılır.

2021’nin Trend Rengi Buz Grisi

2021’nin moda rengi buz grisi, özellikle elbise ve sweatshirt tasarımlarında tercih edilen ve mavi, gri ana renklerinin karıştırılması ile elde edilen tondur. Bu sezona damgasını tam anlamı ile vuran renk, tşörtlerde, pantolonlarda, çarpıcı gece elbiselerinde, günlük spor elbiselerde, çantalarda kullanılır.

Devam eden 2021 yaz sezonu için ise buz grisi, penye ve yere kadar uzanan, spor elbise tasarımlarını kullanmak, dar formlu elbiseler üzerine beyaz basic tşörtler giyerek, beyaz veya gri spor ayakkabılar tercih etmek moda dinamiğine uyumu sağlar.

2020’nin En Çok Tercih Edilen Elbise Renkleri

2021’in en çok tercih edilen elbise renkleri arasından buz grisinin kullanıldığı pantolonlar ile sonbahara damgasını vuracak olan krem ve beyaz renkli triko panço ve kazakların kombinlenmesi ile modanın dinamiğine uygun bir kombin yapmak mümkündür.

2021’nin Trend Rengi Coral Pink

2021’in moda rengi Coral Pink, şeker pembesi adı verilen ve pastel tonda öne çıkan, ceketlerden şifon elbiselere kadar her tasarımda kullanılan ve oje serilerinde çokça tercih edilen bir detaydır.

2021’in en çok tercih edilen elbise renkleri arasından Coral Pink, pembe severler için yaratıcı bir seçenek olarak gösterilirken, eğlenceyi, dinamik, spor, sokak ve modern stil çeşitlerini temsil eder. Diğer yandan rengin çokça tercih edilmesi üzerine tesettür modasında spor takımlar ve şık elbise modelleri Coral Pink üzerinden tasarlanmıştır.

You may also like

Yorum Yap