Ana Sayfa Kadın Haber 6 Haftada 3 Bebek sahibi olmak

6 Haftada 3 Bebek sahibi olmak

tarafından pramid

İlginç bir haber olduğunun ve hatta başlığımızın çok şaşırtıcı geldiğinin farkındayız. Yaşanan olayda bizlerde çok şaşırdık ilk hamileliğinin 6 hafta gibi kısa bir süre geçmeden hemen hamile olduğunu öğrenen anne adayının yeniden hamileliğinde ikizlerinin olduğunu öğrendi. Birinci doğumdan hemen sonra yani 6 hafta sonra tekrar hamile kalan anne ikizlerinin haberini alında belkide bir ilke imza atmış oldu 6 hafta da 3 bebek sahibi olmak.

Anne olmanın ne demek olduğunu anlatmama gerek yok hele ki gebelik sürecinin ne kadar annelere eziyet olduğunu ifade etmem bile yetersizken bu anne adayımız da aynı durumu yaşamış ama yapacak bir şeyleri yok ve sonucun netleşmesinden sonra yeni hamileliğinde ikizlerin olacağı ilk zamanlar endişeli olarak algılansa da zamanla yerine merhamete ve sevgiye bırakıyor.

Eliza ve Ben çıkmaya başladıklarında, 14 ay sonra 3 çocukları olacağından habersizdi. The Sun’da yayınlanan habere göre, ilişkilerinin 3. ayında Eliza hamile kaldı. Hamilelik haberi ilk başta sürpriz olsa da Eliza ve Ben çifti kendi küçük ailelerine sahip olmanın hayalini kurdukları için sevinçten havalara uçtu.
Küçük kızları Charlie dünyaya geldiğinde ilk 6 hafta Eliza için oldukça yorucuydu. Uykusuz geceler, anne olmaya alışma süreci derken 6 haftanın sonunda 27 yaşındaki kadın yine hamile olduğundan şüphelendi.

İlk yaptığı test negatif çıktı ancak 2 hafta içinde yaptığı 4 testten sonra hamile olduğu kesinleşti. Büyük bir şok yaşayan çift asıl sürprizi hastanede öğrendi. Çiftin ikizleri olacaktı.

Eliza ilk başta korktuğunu ancak içten içe heyecanlandığını söylüyor. Çiftin alışması birkaç aylarını aldı. Ancak zor da olsa ailelerinin büyümesinden mutluluk duyuyorlar.

Şimdi biri 1 yaşında diğerleri 8 haftalık bebekleri için günde 20, haftada 140 bez değiştirdiklerini söylüyorlar. Eliza için en zoru emzirmek. İkizleri emzirirken küçük Charlie ile biraz sorun yaşıyor.

You may also like

Yorum Yap