Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Abiye elbise modelleri 2019

Abiye elbise modelleri 2019

tarafından pramid

Yılın en güzel abiye elbise modelleri ve en çok tutulan trendleri. 2019 yılında bir çok model ve tasarım şekli oluşturulmaktadır.Özel davetler, geceler ve düğünler için tercih edeceğiniz en güzel tasarımlar. Özellikle abiye elbise trendleri ve 2019 abiye modelleri arasında en çok tutulan modelleri topladık.

Abiye elbise modelleri

Yılda bir kaç kez ihtiyaç duyduğunuz abiye elbiseler için en özel tasarımları sizler için seçtik. Bir çok farklı model ve kesimle beğendiğimiz abiye elbise modelleri 2019 yılında en çok tercih edilen modeller olmaya aday. Bu abiye modellerini düğünler giyebilirsiniz, okul mezuniyetinde giyebilirsiniz, özel davetlerde giyebilirsiniz ve şıklık yarışına girmek istediğiniz her davette giyebilirsiniz.

Abiye elbise tasarımında bir tık daha yükseğe

Krep kumaşı ve fırfırları ile göz dolduran bir abiye modeli. Balık hatları, sırt dekoltesi, göğüs dekoltesi ve bacak dekoltesi ile sizi tam güzellik kraliçesi yapacak. Fırfırlar oldukça başarılı bir şekilde göze hitap ediyor. 

2019 yılının en sade abiye modelleri

Straplez olarak gelen abiye elbise modelinde gösterişten hoşlanmayan ama şık olmak isteyen hanımların tercih etmeleri için tasarlanmış harika bir model. Yaka kısmı omuzlardan düşmüş ve bacak dekoltesi ile de ayrıca bir hava katmış. Petrol yeşili renk tonu ile bir çok kadının tercih edeceği bir abiye elbise modeli olacaktır.

Çiçek İşlemeli abiye elbise modeli

Mor rengin hakim olduğu model tasarımında kadınların sıklıkla tercih ettikleri etek boyuna sahip olan bu modelde, stralplez yaka ve kollara kadar uzanan işlemeli kısım oldukça başarılı olmuş. 

Özel tasarım olan bu abiye modelinde etek boyu oldukça uzun tutulmuş.

Tül ve dantel işlemesinin işlendiği bu özel modelde çok hoşunuza gidecek. Mercan rengi seven hanımlar bu model için bence sıraya girmeli. Straplez olan ve muhteşem hatları ile sizi baştan çıkartacak güzel bir model

Abiye elbise modelleri ve abiye trendleri

You may also like

Yorum Yap