Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Abiye Giyimde Dikkat Çeken Modeller Hangileri?

Abiye Giyimde Dikkat Çeken Modeller Hangileri?

tarafından pramid
Abiye giyimde dikkat çeken tasarımlar, drapeli elbiseler, yüzücü tipi elbiseler ve iki parçalı abiye takımlardır. Abiye giyimde dikkat çeken modeller ile farklı stil detaylarını ön palan taşımak mümkündür. Abiye Giyimde Dikkat Çeken Modeller Hangileri?

Abiye Giyimde Dikkat Çeken Drapeli Modeller

Abiye giyimde dikkat çekici drape tasarımlar hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Bu tasarımlar abiye elbisenin göğüs alanında pileli şeritlerin kullanılması ile tasarlanırlar.
  • Göğüs hizasından gelen pileler, bel bölümünde kullanılan kemer geçiş alanı ile birleşir.
  • Drapeli elbiseler ebruli, lacivart ve turuncu şifon kumaşlar ile tasarlanarak, romantik stilin ön plana çıkarılmasını sağlarlar.
  • Etek formunda uzun bir tasarım uygulanırken, uçuşan ve salaş görünümlü kumaş çeşitleri tercih edilir.
Abiye Giyimde Dikkat Çeken Modeller Hangileri?

Abiye giyimde dikkat çeken modeller arasından drapeli elbiseler, nişan törenlerinde, açık havada gerçekleşen kokteyllerde, mezuniyet törenlerinde romantik stilin ön plana alınması için tercih edilen tasarımlardır. Abiye giyimde dikkat çeken tasarımlar, drapeli elbiseler, yüzücü tipi elbiseler ve iki parçalı abiye takımlardır. Abiye giyimde dikkat çeken modeller ile farklı stil detaylarını ön palan taşımak mümkündür. Abiye Giyimde Dikkat Çeken Modeller Hangileri?

Abiye Giyimde Yüzücü Tipi Elbiseler

Abiye kıyafetlerde yüzücü tip elbiseler hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Yüzücü tip abiyelerde, atletik bir stilde kol ve omuz bölgesini açıkta bırakılarak oyuntulu model ile boyunda kapalı formda birleşen yaka kullanılır.
  • Bu modellerde balık modeldin tam zıttı olarak bek oyuntusuz ve yakadan yere kadar salaş, düz kesim ile uzanan bir elbise formu uygulanır.
  • Tasarımlarında sıklıkla tercih edilen kumaş çeşidi ise şifon ve satendir.

Yüzücü tipi abiye elbise modelleri kır ve sahil alanlarında yapılan düğün, nişan, gece kokteyl, mezuniyet organizasyonlarına katılırken, özellikle yaz aylarında tercih edilen ve modern, bohem stilin ön plana alındığı kıyafetlerdir.

Şifon yüzücü tip abiye elbiselerinden derin lacivert, mavi, ateş kızılı renkleri ile gece davetlerinde klasik tarzı ön plana taşımak mümkündür.

Abiye Giyimde İki Parçalı Takımlar

Abiye giyimin iki parça takımları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Bu dikkat çekici modelde bir elbise formu üst bluz ve alt etek parçaları ile bir araya getirilir.
  • Üst bedende Fransız dantelinden tasarlanan kolsuz ve beji vizon, krem renk detaylı bir bluz altına, kabarık tül detaylı etek ile hazırlanan abiye takımlar, modern stili ön plana taşırlar.
  • Abiye giyimde dikkat çeken modeller arasındaki basic model beyaz, yarım bel bir bluz altına, dantel detaylı ve dökümlü şekilde yerlere uzanan etekler ile hazırlanan abiye takımlar ise klasik stili öne taşırlar.

You may also like

Yorum Yap