Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Abiye Kombin ( Abiye giyim örneği )

Abiye Kombin ( Abiye giyim örneği )

tarafından pramid

Özel gün ve gecelerde hanımların en çok zorlandıkları konulardan bir tanesi kesinlikle giyim ve giydiklerine uyumlu bir kombin oluşturabilmektir. Şimdi sizlere bu konuda bir örnek vererek hem fikir vermiş olacağız hemde seçimlerinizin yön bulmasına yardımcı olacağız. İremsude.com kadın moda ve kombin kosunda bu hafta için sizlere güzel bir örnek sunacağız.

Seçmiş olduğumuz abiye modeli bu haftaya özel olarak mavi renk tonunu seçtik. Mavi ton genelde bir çok bayan tarafından tercih edilebilecek ve her kes için uygun bir renk olduğundan seçtik. Mavi abiyemiz de bir kaç detayı aktardıktan sonra tırnaklarınızdan tutunda aksesuar tercihlerinize kadar bir çok konuda sizlere fikir vereceğiz. Öncelikle bu makalemizi okurken bir yandan da abiye kombinlerimizi inceleyin.

Öncelikle tırnaklarla işe başlayacağız. Tırnaklar konusunda süsleme olarak farklı tonlarla mavi tonların uyumu ile birleşim yapacağız.  Örnekte de göreceğiniz gibi parlak mavi mat mavi ve mavi tonları ile birlikte beyaz birleşimi bir tırnak ojesi ile başlıyoruz. Hanımların da bu tercihi çok seveceklerine inanıyorum.

Diğer bir seçim kısmımız ise ayakkabı seçimi olacak. Abiye tercihleri kadar abiyelere uygun ayakkabı seçimleri de çok önemlidir. Süet ayakkabı tercihimizle birlikte yüksek topuk seçimi bizler için çok önemli. Abiye boylarının uzun olması ve abiyenin kendini üstümüz de tam gösterebilmesi için topuklu seçimimiz olabildiğince boyunuza uzun olsun. Siz ayakkabımızı inceleyin

İşte bu siz hanımlar için seçmiş olduğumuz abiye modelimiz. Omuzlardan açık ve göğüs dekolteli güzel bir seçim olmuş. Kol kısmı transparan tül işlemeli olarak oluşturulmuş. Dar kesim abiye seçimimizle birlikte çanta seçimi de oldukça açık renk tonu seçtik.

Aksesuar seçimi olarak kolye ve tek taş yüzük seçimi olacak abartı yerine parlak ve sade duranı tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü kıyafet içerisinde sizin ön planda durmanız için aksesuarların fazla abartılı olması sizi geri planda bırakacaktır. Kombin tercihimizle ilgili olarak fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizlerden esirgemeyin.

 

You may also like

Yorum Yap