Abiye modelleri 2017 ( Galia Lahav Couture Tasarımları)

Transparan abiye modellerinden tutunda göğüs dekolteli abiye modellerine kadar bir çok farklı tasarım ve şık model bulunduran tasarımcı Galia Lahav Couture imzası ile sizlere çok özel bir seriyi sunuyoruz. Yeni sezon abiye modeli arayışında olan hanımların bakmaları gereken harika tasarımlar

Paylaş

Galia Lahav Couture imzası ile 2017 yılı için hazırlanmış harika ve şık abiye modelleri. Abiye modelleri arasında oldukça şık ve zarif tasarımlar bulunmaktadır. Tasarımlar içerinde renk tonlarının genelde mat tonlar olarak kullanılması çok dikkat çekici olmuş. genelde balık tarzı stilleri ön planda tutmuş olarak tasarımcının en etkileyici olan kısmı ise fazla cesur davranmış olması tabi sizler bu modelleri tercih ederken mutlaka bunları göz önünde bulun duracaksınız.

3 modeller olarak sunduğumuz abiye modellerinde bir çok özel davetleriniz için tercih edebileceğiniz incelikte tasarlanmış, tabi bazı modeller transparan olduklarından tercih konusu da sizlere kalmıştır. Göğüs dekoltelerinin oldukça cesur olduğu bu modellerde dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir çok detay bulunmaktadır.

İlk modellerimiz de kullanılan detaylara baktığınız da oldukça şık ve zarif modeller olarak göze çarp maktadırlar. İlk modelimiz ise çok farklı bir tasarım oluşturmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir