Ankle bot modelleri 2019 ( Yeni sezon ve en trend kadın botları )

Yeni sezonun en trend ve popüler kadın modelleri arasında yer alan ve 2019 yılının modasını oluşturan Ankle bot tarzları yine en çok tutulan bot modelleri arasında yerini aldı. işte yüksek topuklu ankle botları, düz ankle bot modelleri ve deri ankle bot modelleri bir çok model ve tasarım bir arada.

Paylaş

Yeni sezonla birlikte kadınların en çok beğendiği bot modeli olan Ankle botlar için en trend olan modellerden bir derleme hazırladık. İşte sizlere yeni sezonun en trend kadın ankle bot modası ve modelleri.

Bu ankle bot modellerinde hem topuklu, hem uzun topuklu vede topuksuz olan modelleri mevcut. Özellikle renk tercihleri konusunda sadece siyah ve tonları dışında renklerle de bu modeli tercih edebilirsiniz. Hem gündüz hemde gece giyimleriniz de sizlere eşlik edecek bu özel tasarım bot modellerinde dileğinizi kullanarak göz kamaştırabilirsiniz.

Yandan fermuarlı ankle bot modeli

Stiletto tarzı olan bu bot modelinde özellikle bu rengi ile dikkatleri çekebilirsiniz. Hem şık duruşu ile hemde yüksek olan topukları ile size ayrı bir hava katacaktır. Kadınların sıklıkla tercih ettiği en popüler bot modellerinden biride budur.

Sivri burunlu ve tokalı kadın bot – Bağcıklı kadın bot modeli

İlk modelimiz gece ve özel davetler için tercih edilebilecek bir bot modelidir. Diğer siyah olan Ankle bot modeli ise bağcıklı ve yüksek topukları ile de hem gündüz hemde gece giyimleriniz de kullanabileceğiniz modeldir. İşte şıklık ve zarafet konusunda sizleri bir adım öne taşıyacak o harika bot modelleri.

Gucci ankle kadın bot modeli ve Süet bot modeli

İki farklı firmanın tasarımı olan kadın ankle bot modellerinde 2019 sezonu için hazırlanmış en popüler iki modeli tanıtıyoruz. İlk model süet ve deri karşımı olarak tasarlanmış ve deri ile süeti güzel bir şekilde birbirine bağlayan bağlantı oluşturulmuş. Diğer model ise dünyaca ünlü Gucci ankle bot modelidir. Tamamen deriden olan bu özel tasarım kadın botu çok fazla tercih ediliyor ama çokta pahalıdır.

Armani ankle bot modeli ve Mango kadın ankle bot 

Yine çok ünlü iki markanın 2019 kadın bot modelleri arasında ankle tarzı botları bulunmaktadır.  İlk model Armani markalıdır, siyah olan ise Mango markasına aittir. 

Armani kadın bot modelleri yeni sezon olan 2019 kışı için oldukça fazla popüler duruyor. Mango 2019’un en trend kadın botlarını üretmeye devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir