Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Anne Klien Bayan Saat ve Bileklik modelleri

Anne Klien Bayan Saat ve Bileklik modelleri

tarafından pramid

Anne Kelen İmzalı bayan saat modellerinde altın renkli kol düzeneği ile iç kısımlarının siyah renklerle muhteşem dansı. Hem saat hemde bileklikler olarak sunulan modellerde kadınlar için oldukça güzel aksesuarlar oluşturulmuş. Saatlerin en temel özelliklerinden biri oldukça zarif ve şık duruyor olmalarıdır. Ayrıca saatle birlikte sunulan diğer parçalar da bileklikle ise 3 farklı tasarımdan oluşmaktadır. Bu aksesuar tasarımları da saatle birlikte takılıyor. Saat ortada kalacak şekilde düzenleniyor.

Anne Kelen saat ve bileklikler iki farklı renkte oluşmaktadır. Birincisi siyah diğeri ise beyaz. Renklerin ağırlığını ise altın sarısı oluşturmaktadır. Erkeklerin hediye gibi sorunları olduğundan bu tarz aksesuarları onlara göstermek lazım. Gerçekten harika hediyeler olurlar.

Bileklikler ise yine Anne Kelen imzasını taşıyor. Bileklikler de ki fark ise künye şeklinde, ince ve pırlanta süslemeli şekilde ve siyahın hakim olduğu bileklik tarzıyla 3 farklı tasarım sunmuş.

İlk modelimiz olan siyah saat ve bileklik modelimizin kutu içeriği ile birlikte çekilmiş hali. ne kadar da güzel ve şık duruyor değil mi? hanımlar. Sizlerde eşlerinizi kandırıp bunu hediye olarak almak isteyeceksiniz.

İşte ilk modelimizin manken üzerinde ki hali. İnce saat kordonu ve altın sarısının yansıması tabi aksesuarların da saate uyumu oldukça dikkat çekici.

İkinci modelimiz olan beyaz saat ve bileklik modelimiz, burada ilk hali olarak karşınızda bir sonra ki resimde de manken üzerinde göreceksiniz. Giyimleriniz de sizlere büyük yardımcı olacak aksesuar modelleri Anne Kelen imzası ile.

You may also like

1 Yorum

Ferhat 12 Mayıs 2019 - 10:28

Ne kadar

Yanıtla

Yorum Yap