Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Aslan burcu yorumu 2017 ( Ünlü astroloji uzmanından Aslan burcu Yorumu)

Aslan burcu yorumu 2017 ( Ünlü astroloji uzmanından Aslan burcu Yorumu)

tarafından pramid

Aslan burcu için 2017 yılı hem ilişki hayatında hemde iş hayatında durağan bir süreci ön görüyor. 2017 yılında aslan burcu erkeği ve kadını aynı şekilde bu durağanlıkla belli bir süre geçirmek zorunda kalacaklar. Burada aslan burcu bireyleri için önemli bir uyarıda bulunalım ve burç yorumumuza devam edelim. Önemli olan bu durağan sürecin de acele etmeden sabırlı davranarak hareket etmek olmalıdır.

Aslan burcu yorumu günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere tek bir konuda birleştirilmiştir. Bir yıl boyunca genel olarak aslan burcu için olan yorum bu şekildedir.

Sevgili Aslanlar 28 Mart saat 05:57 tarihinde Koç burcunda doğacak Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı zamana denk geldiği için, hedefimizle alakalı her türlü meselenin gözden geçirilmesi iyi olacaktır. Geçtiğimiz aydan bu yana bazı iş ve ilişkilerimizde durgunluk söz konusu. Eskiye ait konular tekrar gündeme gelmekte. İnsan seçmekte veya hangisi doğru olur diye düşünmekte zorlanıyor. Eğitim, yurtdışı, yerleşim, kariyer konularında şu aralar bir hayli yoğunuz. En iyisini, en kalıcı ve güvenilir olanı tercih etmek istiyorsak, tabii ki aceleyle değil, ilerisini düşünerek hareket etmeliyiz. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Boğa burcunda ilerliyor ve önümüzdeki Nisan ayında Merkür gerileyecek. Zaman konusunda sabırlı olmak gerekebilir. Eğer daha önce bir iş veya yerleşim tercihinde bulunduysanız şartlar tam olarak yerli yerine oturmamış olabilir. Zamanla bunlar düzelebilir. İş icabı kısa süreliğine bir başka şehir veya ülkede çalışmayı düşünenler, tayin bekleyenler, akademik tez hazırlayanlar ekstra zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir bekleme dönemi gibi dursa da, önümüzdeki birkaç ay içinde durumunuz netleşir. Bu Yeniayda önemli olan, hangi konuda olursa olsun şartlara bakmak, uzun vadeli düşünmek ve kazandırıcı olup olmadığına bakmaktır. Yaptım olsun tarzında değil, iyi bir şeyler olsun diyerek düşünmektir. Ne istiyorum, neyi hedefliyorum, bu yolda karşıma çıkacak zorlukların da farkında mıyım, bunlara değer mi diye bakmak yararlı olur.

You may also like

Yorum Yap