Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Balık gelinlik modeli ( Göğüs dekolteli )

Balık gelinlik modeli ( Göğüs dekolteli )

tarafından pramid

Elimiz de bulunan çok özel bir gelinlik modelini tanıtım amaçlı olarak sizlere sunmak istiyoruz. Gelinlik modellerinde ilk bakış çok önemlidir. Gelin adayı gelinlikle bütünleşmeli ve gerçekten bir melek gibi görüne bilmelidir. Şimdi sizlere balık tasarımlı gelinlik modelini tanıtırken manken üstünde bulunan Balık gelinlik modeli ( Göğüs dekolteli ) tasarım için bir kaç önemli ayrıntıyı aktardıktan sonra detaylarını sizlere sunacağız.

Öncelikle duvak kısmı topuz saça oturtulmuş bir şekilde geri doğru sarkıtılmıştır, bu yılın en tren modalarından biri olduğu için gelinlik alt kısmı ile uyumlu hale getirilmiştir.

Göğüs kısmı için kullanılan motifler ve desenler için el ile değil kumaş olarak tül üzerine işlemedir. Göğüs kısmı dekolteli olup göbekten aşağısı için kalın kumaş kullanılmıştır. Önemli olan kısım ise burasıdır. Abartı bulanlar etek boyu için kullanılan kumaşı değiştirebilir belli bir bölgeden sonra astarı inceltebilir.

Gelinlik modelimiz balık beden olup dar kesim olarak sunulmuştur. basen bitimi ile birlikte genişleyen etek boyu sizi rahatsız etmez ve hareketlerinizi kolaylıkla atmanızı sağlayacaktır.

Yine kolların olduğu kısımlar tüllerle uzun tutulmuş gelinlikle uyumlu olarak güzel ve görseli de hoş duruyor.

 

Gelinlik modelimizi üç farklı açıdan inceledikten sonra düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizlere göre bu gelinlik modelimiz de eksik veya fazla olan kısımlar nelerdir?

Göğüs kısmı için kullanılan glopları göze fazla batıyorsa çıkarta bilir ve transparan bir şekilde kullanabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap