Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Balık sırtı çift örgülü saç modeli

Balık sırtı çift örgülü saç modeli

tarafından pramid

Balık sırtı örgülü saç modeli ile sizlere çok özel bir saç stilini sunacağız. Bu saç tasarımın da emek çok büyük olduğundan ortaya çıkan şaheser de dikkatlerden kaçmıyor. Öncelikle sık olmayan ve çok fazla inceltilmeden hazırlanan saç modeli serbest bir kıvamla hazırlanıyor. Öncelikle sırt kısmı hazırlanıyor ve sonrasında ince örülmüş örgü ile sonlandırılarak bağlanıyor.

Geriye doğru taranarak toplanan saç geniş bir tarakla bir elde toplanıyor ve sonrasın da örgü dağıtılarak yeniden yapılıyor tabi önce örgü hazırlanıyor ve sonrasında yapılan örgü hafif hafif genişleterek resimde ki şekillere getirene kadar devam ediyoruz. Siz bu işlemi yaptığınız da eliniz de örgü genişleyin oldukça gösterişli bir hal alacaktır.

Bu işlem bittikten sonra dağılmaması için bunu bir lastik, toka vb. şeyle tutturup diğer örgüye geçiyoruz. Bu örgü şeklinde ise oldukça ince davranıp tek sıralı ve düzenli örülmesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Kız çocuklarınız, genç kızlar ve hatta sizler için harika saç modeli. İşiniz bittiğinde saçlarınız bu şekilde havalı ve gösterişli olacaktır.  Balık sırtı çift örgülü saç modeli

You may also like

Yorum Yap