Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Başak burcu ( 2021 yorumu )

Başak burcu ( 2021 yorumu )

tarafından pramid

Başak burcu günlük, haftalık, aylık ve yıl boyunca bütün yorumları ile birlikte sizlere bütün iyi ve kötü sürprizlerini yazıyoruz. İşte 2021 yılında başak burcunun hem erkek hemde kadın için yorumları. En ünlü yorumcuların özel yorumlarından başak burcunun 2021 yılı özeti.

Başak burcunun özellikleri, başak kadını ve başak erkeğinin gurubu, gezegeni ve şanslı günleri yanı sıra başak burcu ile merak ettiğiniz her şey sizler için araya getirildi. İşte başak burcunun merak ettiğiniz her şeyi.Başak burcu ( 2021 yorumu ).

Başak burcunun genel özellikleri

Başak burcu gurub: Toprak/dişi/değişken,
Başak burcunun Yönetici Gezegeni: Merkür,
Başak burcu Rengi: Açık sarı, açık mavi, turkuvaz,
Başak burcunun Uğurlu Taşı: Mavi safir, mavi necef, mavi kristal, zebercet,
Başak burcunun Şanslı Sayısı: 5, Şanslı Günü: Çarşamba, Karşıt Burcu: Balık, Şehirleri: Paris, Bostoni, Kudüs, Metal: Civa, Çiçekleri: Açelya, sarı menekşe, lavanta, zambak, Ağaçları: Fındık, kayın, meşe

Başak kadını ve erkeğinin özellikleri

Başak burcu kişisel özellikleri

Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük ‘İncelerim “ dir. Başak’lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş’ tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir. Başak’ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek ‘hayır’ demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır.

Başak burcu fiziksel özellikleri

Başak burcunun tipik fiziksel özellikleri: Uzun bir boy, ince bir bel yüzü pembe beyaz veya esmerdir. Saçları koyu renk ve genelde uzun olur. Sağlıklı saç tellerine sahiptirler. Gözleri insanın içini okur gibi baktığı için de hemen onun etkisinde kalırsınız Farklı bir karizması vardır. Sistemli ve kuralcı yapıları dış görünüşlerine de yansır. Onları asla dağınık ve gelişigüzel göremezsiniz. Kıyafetleri klasik fakat etkileyicidir. Daima kaliteli yaşamaktan hoşlandıkları için, bütçelerini yansıtan hoş kıyafetleri kullanırlar, fakat abartıya kaçmamak şartıyla.

Başak burcu aşk hayatı yorumu

Mantık ve duygu karmaşası yaşadıkları için, sürekli düzen arayışı içindedirler. Yaşamlarında gerçek aşkın sadece mantık süzgecinden geçtiğine inandıkları için, isteklerine kavuşmak için idealleri için yaşarlar. İstemeseler de ön yargılı olmaktan kendilerini alamazlar. Birlikte olduğu kişi sürekli mükemmel görmek istedikleri için, partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler. Yüksek standartları zamanla kendileriniz de rahatsız eder. Çok geç yaşlarda evlenen bir çok müzmin bekar Başak bulmanız mümkündür. Kendilerini kolay teslim edemezler. Yaşamı sorgulamaktan vazgeçmedikleri müddetçe duygularında ön yargılı olmaya devam ettikleri müddetçe aşklarını zor yaşayacaklardır. Yaşamı ve aşkı sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Duygularınızın sizi yanıltabileceği kuşkularına artık son vermeli, ön yargılı davranmanın yanlışlarını görmelisiniz. Aşkın küçük detayları yerine, size sunulan güzelliklerini yaşamalısınız.

başak burcu aşk hayatı

Başak burcunun 2021 iş hayatı nasıl olacak

Onun mükemmel olma tutkusu yüzünden, kötü bir çalışma arkadaşı olabilir. Dikkat ve metot kişisidir.Yanında çalışanlardan sürekli ayrıntı bekleyebilir. Bir Başakla çalışmak istiyorsanız, onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Başaktan yaralanmak ve onu kullanmak çok zordur. Akıllı ve zeki bakışlarıyla sizi hemen yakalar. Zaman ve enerji açısından cömert olmakla birlikte, aşırı talepleri hemen sezer. Onun ağzından övgü dolu bir söz duyamazsınız. Kriz anlarında soğuk kanlı davranışlarıyla sizi en iyi rahatlatan yine Başaktır. Organizasyon işlerde kesin başarı bekler ve başarısız kalırsanız suçlamaya hazırdır.

You may also like

Yorum Yap