Bayan bileklik modelleri 2017

Bayan aksesuar takılarında yeni trendleri sizlere sunarken yaz sezonu için hazırlanmış bir birinden şık kaliteli bayan bileklikleri aktaracağız. Bayan bileklik modellerimiz de takım olan modelleri sizlerin beğenisine sunulacak. Çiçek desenli ve kalın bileklik modelleri

Paylaş

Yeni bir sezonla karşınızda olan bayan aksesuarlarında sizlere çok özel bir seri sunuyoruz. Görselleri oldukça etkileyici olan ve çiçeklerle bezenmiş bileklik modellerini sunacağız.Bileklik modelimiz de farklı yapılan bulunmaktadır. Bazı modeller üç bazıları da dört parçada oluşmaktadır. Tek parça olan modellerde ise bilek kısmı için oldukça geniş ve göze çarpan şekilde tasarlanmış.

Çiçek motifleri ile bezenme işlemi de ilk göze çarpan ayrıntılar arasında yerini almaktadır. renk olan açık renk tonları üzerine yapılan bu ince işlemeler gerçekten bayanlar için güzel bir aksesuar koleksiyonu olabilir. Sizlere bu özel seriyi tanıtırken fikirlerinizi almak isterim. Altı farklı model ve altı farklı tasarımla sizlere bu özel seriyi sunuyoruz.

İlk modelimizi üç farklı açıdan görebilirsiniz. üç parçadan oluşan modelimiz de birbirine uyumlu ve aynı anda bilekte kullanılan bir seri ile hazırlanmış. Yaz mevsimi için oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu güzel aksesuarları beğeneceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir