Ana Sayfa Kadınca Moda Bayan deri ceket modelleri ( Yeni Sezon )

Bayan deri ceket modelleri ( Yeni Sezon )

tarafından pramid

Yeni sezon ürünler olarak piyasada ki yerlerini alan ve hanımların sıklıkla tercih ettikleri deri ceket modelleri oldukça iddialı olarak geliyor. deri ceket trendlerinde kısa modeller ve göbek kısmına kadar olan modeller tercih edilmektedir.Sizler için farklı farklı deri ceket modelleri seçtik bazıları abartı gelebilir ama unutulmasın talepler karşısında alınmış modellerdir.

Genç hanımların sıklıkla tercih ettikleri modeller olarak sunduğumuz ceketlerde siyah tonları ve beyaz deri ceketler bulunmaktadır. Mevsimsel giyimleri kombinler halinde giyerek farklı tarzlar ve stiller oluşturabilirsiniz. Bazı deri ceket modellerinde metal ve altın sarı veya gümüş beyazı olarak metal işlemeler var bazılarında ise fazla abartı gelebilir bizler sadece sizlere var olan modelleri sunuyoruz.

Yeni sezon Kadın deri ceket modelleri

Birinci deri ceket modelimiz de kol bölgesi olduğu gibi şekillendirilmiş metal süslemelerle işlenmiş ve deri ayrı da parçalı olarak güzel bir desenle karşınıza geliyor.

Diğer bir bayan deri ceket modelimizde ise farklılıktan çok klasik deri ceket ama boyun ve kol uzunlu yanı sıra göbek kısımın kısa tutulması tek farklı olan noktalarıdır.

You may also like

Yorum Yap