Bayanlara özel: Klasik Ceket ve Pantolon kombinasyonları

Kadın ceket ve pantolon modelleri ile bütünleşmiş klasik kadın ceket ve pantolonlarını sizlere yeni moda havasına uydurduk ve beğeninize sunuyoruz. Yeni moda trendin de kadın ceketleri ve kombineleri. Bayan ceket modellerinde kot pantolon ve kumaş pantolon tercihleri ile hazırlanmış 2017 ve 2018 yılına ait moda akımı. İş hayatına atılmış bayanların sıklıkla tercih edecekleri bir birinden özel tasarımlar

Paylaş

Bayan özel olarak seçtiğimiz bu hafta ki giyim konumuz da sizlere klasik giyim tarzlarından biri olan Ceket ve Pantolon giyimine yeni yeni havalar katarak yepyeni bir tarz oluşturmaya çalıştık. Kadınların ceket tutkuları sürekli olmuştur, Bizler de bu tutkuya 2017 havasını katıp birazda estetik davranarak yeni ve hoş olan bir stille geliyoruz.

Klasik ceket ve pantolon dediğimize bakmayın oldukça modern ve şıklık sunabilen bir değişiklik olmuş. Sizlerinde bu değişimleri seveceğinize inanıyoruz. Şimdi Ceket ve pantolon giyimlerinde ceket altına genelde kumaş tarzı seçimlerde yapılsa bile dar kesimlerin tercihi daha fazla olmaktadır. Tabi ceket altına giyimlerde kot tercihleri de az değil ama bizler sizlere bir kaç öneride bulunacağız.

İş dünyasında çalışan iseniz kumaş tercihi sizler için oldukça önemli olacaktır. Çünkü ciddiyetinizi ve işe olan bütünlüğünüzü gösterecektir. Gezmeleriniz de ise kot tercihini yapabilirsiniz. Tabi bir diğer seçim ise tayt seçimidir tay seçimin de ise çok dikkatli olmalısınız ince tayt yerine kalın olanları tercih edin.

Şimdi sizlere bu özel seriyi sunuyoruz. Tabi cesur olan hanımlar için ceket altına bir şey giymeden de kombinasyon oluşturabilirler. Modellerimizi gördüğünüz de anlatmak istediğimiz anlayacaksınız.

Kırmızı renklerden oluşan takım tercihince hem şık hemde oldukça seksi görünüyor.İş dünyasında etkisini uzun süre bırakacak güzel bir seçim olmuş. Ayrıca aksesuar tercihleri de seçimine oldukça uygun.

Klasik Ceket ve pantolon modeleri ile baş başa bırakıyoruz. İşte galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir