Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Bebek mavisi abiye modelleri ( Balık model )

Bebek mavisi abiye modelleri ( Balık model )

tarafından pramid

Bebek mavisi ( gök mavisi ) abiye modellerimiz arasında sizlere 2 farklı modeli tanıtmaya çalışacağız. Özellikle seçtiğimiz iki abiye modeli de işlemesi olan balık tarzıdır. İki farklı model seçmemizin nedeni bazen hanımlar ya bunlar çok açık biraz kapalı modeller yok mu dedikleri için bu iki modeli seçtik.

Öncelikle ilk modelimiz de göğüs kısmı için belli noktalarda açıklıklar bırakılmış ve dekolte olarak çok fazla göze çarpmayan bir tasarıma sahip. Tül işleme ile yarım yol olarak uzanan kolları ile de güzel bir uyum sağlanmış. Ayrıca kalça kısmına kadar tül işleme devam etmiş ve diğer kalan kısım yani etek kısmı ise sade bir şekilde devam etmektedir.Düz krep kullanılan kumaş üstüne tül işlemeler oldukça hoş ve zarif bir görüntü yakalamış. Özellikle fit yapıya sahip ve uzun boylu hanımlar için muhteşem duracak bir modeldir.

Diğer modelimiz de yine aynı renkte olmasına rağmen Bebek mavisi abiye modelleri ( Balık model ) olarak ilk sunulan modelle araların da bir kaç ayrıntı dışında neredeyse aynılar.

İkinci abiye modelimiz de kalça kısmına tül üstü işleme yapılmış ve etek boyu ise dantel işleme olarak değiştirilmiş yani iki farklı kumaş kullanılmış bir modelimizdir. Tabi bunu tek parça kumaşla da yapmak mümkündür. Kullanılan krep etek boyunda kaldırılıp yerine astar atılırsa bu şekilde olabiliyor. Dekolte kısmı ise diğer model kadar abartı tutulmamış ve omuz hizasına kadar kapalı tutulmuş. Sırt kısmı da sıfır durumdadır.

Evet hanımlar iki abiye modelimizi incelediğiniz de en beğendiğiniz modeli bizimle paylaşın olur mu?

Sizce sağda ki abiye modelimi daha güzel yoksa solda ki abiye modelimi daha güzel?

Abiyeler oldukça kaliteli bir dokunuşla hazırlanmışlar yani öyle uyduruk kumaşlarla geçiştirilmemiştir. İstanbul için bu tarz abiye arayanlar Beyazıt, Laleli ve Osmanbey önerilir

You may also like

1 Yorum

Sevim 29 Temmuz 2018 - 22:23

Sağdaki elbiseye bayıldım çok zarif ve çok güzel görünüyor elbise fiyatını göremedim fiyat belirtirseniz sevinirim teşekkürler

Yanıtla

Yorum Yap