Beyaz abiye modelleri ( En şık abiyeler )

Sürekli abiye tercihleri arasında bin bir çeşit renkle abiye modelleri var. 2017 yılı için hazırlanmış harika beyaz abiye modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.  Gelinliği andıran ama gelinlikler kadar zarif abiye modelleri sizleri gerçekten parmakla gösterecek. Sırt dekoltesi olan abiye modellerin de genel de tül desteği verilmiştir. Abiye modellerin de beyaz renk tercihi gerçekten zarafet göstergesidir. Asil renk olarak beyazın asaleti her zaman şıklıkta sınır tanımaz.

Dekolteli beyaz abiye modelleri özelliklerinde bir kaç parçayı sayalım. Göğüs dekoltesi biraz cesur olmuş tabi tercihler doğrultusunda farklı desenlerle veya aksesuarlarla kapatılabilir. Sırt dekoltesi yine aynı şekilde çok cesur seçilmiş. Etek kısımları oldukça bol ve dar tercih edilmiş.

İnce yapılı hanımlar için bu modeller tabir yerindeyse manken gibi gösterecektir. Straplez abiye modelin de görültüğü kol üstü askılıklar kullanılmış ve tamamen ince işlikle süslenmiş. iremsude.com kadın moda ve giyim sitesi olarak hanımların özel gün ve gecelerinde kullanabilecekleri ve hatta gelinlik olarak kullanabilecekleri bu özel modelleri not alın ve öneri olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beyaz abiye modelleri ( En şık abiyeler ) için yorumda bulun

    Beyaz abiye modelleri ( En şık abiyeler ) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz abiye modelleri ( En şık abiyeler ) için ilk yorumu yapabilirsin.