Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Beyaz dalgıç kumaşlı abiye modelleri

Beyaz dalgıç kumaşlı abiye modelleri

tarafından pramid

Saflığın en güzel rengi olan beyaz renklerin hakim olduğu iki farklı abiye modelini sizlere tanıtacağız. Tanıtım için kullandığımız iki ürün oldukça kaliteli bir duruş sergiliyor. İlk modelimiz de omuz ve göğüs kısmının oluşturduğu muhteşem uyum o kadar göze çarpıyor ki, dekoltesi enfes görünüyor. Omuzlarda kullanılan pırpırların kişiye göre sökülmesi söz konusu olabilir ama modeli sade olarak da düşündüğünüz de gerçekten harika duruyor.

Üst kısım için hazırlanan özel tasarıma taşlarla işleme etek boyuna kadar devam ediyor ayrıca modelde iki farklı yırtmaç kullanılmış. Yırtmaçların boyu dekolte sınırlarını zorlayabilir kasık alanına kadar sürüyor. Son dönemlerde ünlü isimlerin kullandığı bir çok abiye modelinde bu tarz yırtmaçlar olduğundan yeni modellerde bu yırtmaçlara önem verilmiş. Bacaklarına güvenen hanımların tercihleri arasında yerini alacak olan bu model sizlerinde hoşuna gidecektir.

İkinci beyaz abiye modelimiz de ise sizlere straplez bir model sunacağız. Beyaz dalgıç kumaşlı abiye modelleri arasında straplez modelinde uyum göstereceğine inandığımız için sizlerin beğenisine sunduk. Göbek kısmında başlayan kıvrımlar ayrı bir estetiklik kazandırmış ve balık tasarımı ile vücudu saran abiye modeli kumaşın kaba olması dolaysıyla biraz büyük durabilir. Etek boyu ise farklı şekillerde tasarlanmış ve kumaşın özelliği gereği katlanmıyor ve oldukça da güzel duruyor.

İki modelimizi de gördünüz değerli düşüncelerinizi alabiliriz

You may also like

Yorum Yap