Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Beyaz işlemeli hem gelinlik hemde abiye modelleri

Beyaz işlemeli hem gelinlik hemde abiye modelleri

tarafından pramid

Bembeyaz modellerle sizlere bir ilki sunmaya çalışacağız. Elimiz de dantel işlemeli modeller arasında iki farklı amaç için kullanabileceğiniz hem gelinlik hemde abiye olarak kullanabileceğiniz bir seriyi tanıtacağız.

Beyaz üstüne işlenmiş dantel ve muhteşem modellerle sizlere gece kıyafeti, özel günler için, mezuniyet davetleri için ve en önemlisi gelinlik olarak ta kullanabileceğiniz bu özel seriyi sunmaktan mutluyuz.

Beyaz işlemeli hem gelinlik hemde abiye modelleri arasında kullanılan kumaşlar farklılık gösterebilmektedir. Kimi modellerde şifon, kimi modellerde tül, kimi modeller de ise tam olarak dantel kumaş kullanılmıştır.

Abiye veya gelinlik modelinde balık, geniş türden sunulmuştur. Üst kısım için straplez veya tül kullanılmıştır. Kullanılan tül ise şeffaf olduğundan fark edilmemektedir. dantel işlemlerinin estetikliği o kadar zarif ki hayran olacaksınız.

İlk modelimizi incelediğiniz de abiye olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Gelinlik olarak kullanımı doğru olmaz çünkü tasarım olarak gelinlik olmaya uygun değildir. Üst kısım dantel işlemlerle süslenirken alt kısım ise etek boyu olarak gayet uzun tutulmuş ve oldukça hafif bir kumaşla destek verilmiş. Oldukça sade ve şık bir model.

İşte hayran olacağınız ve muhteşem diyeceğiniz bir model. Balık tarzı olan modelimiz baştan aşağı dantel işlenmiş tül ile dokunmuş. Hem gelinlik hemde abiye olarak kullanabilirsiniz. Beyaz tercihinizin ne kadar kuvvetli olduğuna bakar.

Üst kısım ise göğüslere doğru hafif bir dekolte ile süslenmiş, omuzlar ise işlenmiş dantel eşliğinde muazzam bir estetikle tamamlanmış.

Diğer modellerimiz için galerimizi ziyaret edin. Yorumlarınızı ihmal etmeyin.

You may also like

Yorum Yap