Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Bio-Oil ile cildinizi yaşlanmaya karşı koruyun

Bio-Oil ile cildinizi yaşlanmaya karşı koruyun

tarafından pramid

30 yaşından sonra kadınlar da başlayan yaşlanma belirtileri ister istemez rahatsız eder. Sizlere Bio-Oil ile birlikte 30 ve 70 yaşları arasında bulunan kadınlara yönelik yapılmış olan bir deney sonucu sizlerle paylaşıyoruz.

Artık yaşlanma belirtisini gösteren kırışıkları yok etmenin zamanı geldi diyorsanız bu makaleyi okuyun.

Bio-Oil ile 8 hafta sonunda klinik olarak derecelendirilmiş etkinlik parametrelerine göre istatistiksel olarak kayda değer ve düzelmelerin yaşandığı sonuçlar elde edilmiştir.

12 haftalık bir süreçten sonra Bio-Oil hücre tedavisi gören kadın deneklerin %94’ünün yüz bölgesinin, %80’inin de boyun bölgesin de genel görünümünde istatistiksel olarak iyileşme gözlemlenmiştir.

Farklı bir araştırma ise güneş ışınlarının etkisinden dolayı oluşan hafif yaşlanma ve orta dereceli yaşlanma belirtileri gösteren cilde sahip kadınların dekolte, alt bacak ve kol bölgelerinde Bio-Oil’in etkisini değerlendirmek olacaktır.

Sonucunda ise Bio-Oil vücuttaki güneş etkisinden dolayı oluşan yaşlanma görünümünün iyileşmesinde etkilidir. 4 hafta sonunda klinik olarak derecelendirilmiş etkinlik parametrelerine göre istatistiksel olarak anlamlı sonuçlar elde edilmiştir. 12 hafta sonunda Bio-Oil uygulanan kişilerin %89’unun dekolte, alt bacak ve kol bölgesinin genel görünümünde istatistiksel olarak iyileşme gözlemlenmiştir.

Güneş etkisinden dolayı oluşan hafif ve orta dereceli yaşlanma belirtileri gösteren cilde sahip kadınların dekolte, alt bacak ve kol bölgelerinde
Bio-Oil’in etkisini değerlendirmek.

(Thomas J. Stephens & Associates, Inc., Texas, Amerika Birleşik Devletleri, 2011)

You may also like

Yorum Yap