Boncuk işlemeli renkli bileklikler

İncilerle süslenmiş bir birinden şık ve renkli bileklikler. Biraz da farklılık yaratarak istediğiniz farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Örnek olarak ayak bilekleri için, saçlar için, kolye olarak gibi bir çok farklı şekilde kullanabileceğiniz gibi aynı zaman da yanınız da taşıdığınız çantalarınız için de aksesuar olabilir.

Paylaş

Yepyeni aksesuarlarla karşınızdayız. kadınlar için seçtiğimiz aksesuarlar için çok farklı tasarımlar ve farklılık yaratacak modelleri seçmeye devam ediyoruz. İşte sizlere çok olarak seçtiğimiz bileklikler.

Aslında bunları kendi evinizde satıp bunları paraya bile dönüştürebilirsiniz. Özellikle bunlarla ilgilenen hanımlar için alternatif bir çözüm olabilir. Elimiz de modelleri gördüğünüz de ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz ve mutlaka yapmaya çalışacaksınız.

Kadınların özellikle yaz mevsiminde bu tarz renkli boncuklu bileklikleri çok seveceğini tahmin ediyoruz. bazılarını biraz daha uzun tutup saçlarınız için de kullanabilirsiniz. Yani kullanım alanı olarak bizler bileklik olarak ayarladık sizler de dileğiniz gibi yaratıcı davranıp kullanabilirsiniz.

İlk modelimiz gördüğünüz gibi incilerin kordonla kıvrımlı bir şekilde ip geçirilmesi olayı. Sizlerde bunu çok rahat yapabilirsiniz. Özellikle incilerin renkleri itibari ile bütün diğer renklere kombin olabilir güzelliktedir.

Genç kızlar bu bileklik aksesuarlarını çok seveceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir