Ana Sayfa Kadınca Moda Bordo renk giyim önerileri – Bordonun giyim modelleri

Bordo renk giyim önerileri – Bordonun giyim modelleri

tarafından pramid

takipçilerimiz için bu hafta çok farklı bir konu ile geliyoruz. Bordo renk tonlarının muhteşem ve zarif dokunuşunu kadınların giyim modelleri üzerinde görmek için farklı bir çalışma yaptık ve sizlere muhteşem bir giyim kombinasyonu sunduk. Bordo renk tonlarının hakim olduğu ve sadece bu renklerle nasıl giyim uyumu sağlanır ve kadınların bu rengi tercihi ile nasıl bir eşleştirme yaparak giyinmeleri gerektiği noktasında da alternatif fikirler sunacaktır.
Bordo rengi seçimini bir tek tarz ve stil üzerine değil bir çok farklı giyime göre uyarladık ve bakın ne kadar da hoş bir görüntü ortaya çıktı. Bordo kısa giyim, bordo kışlık giyim ve bordo uzun giyim gibi bir çok farklı şekilde sunumlarımız olacak.

İlk modelimizde görüldüğü gibi şık ve zarif duran bordo renginin muhteşem uyumu. Sadece ayakkabılar farklı renk tonu ile uyumlu hale getirilmiş. Bluz ve deri  kotun muhteşem uyumunu bordo rengi ile ölümsüzleştirmek bu olsa gerek.

Diğer bir modelimiz de ise bordo renk tonlarının karışması ile ortaya güzel bir kombinasyon çıkmış. Yine ayakkabı kısmı açık renk tonu ile desteklenmiş dikkat ederseniz.

You may also like

Yorum Yap