Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Burç yorumları 2019 – Burçların yeni yıl sürprizi

Burç yorumları 2019 – Burçların yeni yıl sürprizi

tarafından pramid

2019 günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumlarının hepsi tek bir yerde. Burç yorumlarında hem erkek hemde kadın için 2019 yılı boyunca günlük yorumlar, haftalık ve aylık yorumları ile sizlere yeni yılda ki haberleri sunacak. İşte 2019 burç yorumlarında sizi bekleyen yenilikler. 2019 günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumlarının hepsi tek bir yerde.

2019 yılı burçlara nasıl etki edecek bunu kısa kısa bilgilerle kontrol edelim. Burçların bir çok yeniliği ile tanışacak olan hem erkeği hemde kadını için bir çok farklı sürpriz olacak. Aşk hayatları, iş hayatları gibi konularda dikkat çeken ayrıntılar var. İşte Burç yorumları 2019Burçların yeni yıl sürprizi

2019 Koç burcu kısa yorumu

Maddi ve manevi kaynakları ile ilgili çok ani gelişmeler söz konusu olabilir. Kendi yeteneklerini kullandıkları farklı iş dallarına doğru yönelebilirler. Son bir yıldır kariyerleri ile ilgili almış oldukları sorumluluklar, hayatlarında değişikliklere kapı açabilir. Koç Burç yorumları 2019 – Burçların yeni yıl sürprizi.Yurtdışı ve akademik kariyerleriyle ilgili şanslar söz konusu olabilir. 2019’un çok gezenleri arasında Koç’ları görebilirsiniz, daha fazla seyahat edebilirler, mesela dil öğrenmek ya da buna benzer konularda yurtdışına çıkabilirler.

Boğa burcu 2019 özet yorumu

Kendi kişilikleri, imajları, hayata bakış açılarında ve fiziksel görüntülerinde çok ani, radikal değişiklikler yaşayabilirler. İkili ilişkilerinde, ortaklıklarında beklenmedik kopmalar yaşanabilir. Başka bir durum da şöyle olabilir; iş hayatlarıyla ilgili ani ortaklık kararları verebilir ya da evlilikler yapabilirler. Boğa’larda 2019 yılında yakın çevrelerinde ciddi değişiklikler görülüyor, özellikle ortaklı kaynaklardan, maddi ve manevi eşten ya da anneden babadan gelen miras konularından faydalanabilirler. Son bir yıldan beri yurtdışında bazı sorumluluklar almışlarsa, bu konular da hala gündemlerinde olabilir. Metafizik, okült, ruh, beden ve psikoloji ile ilgili konulara eğilim gösterebilirler.

2019 burc yorumları ve butun burclarin yorumlari

2019 İkizler burcu bütün yorumları

Kendi bilinç ve bilinçaltı dünyalarında aydınlanmalar yaşayabilirler. 2019 yılı İkizler’in altıncı hislerini parlatacak bir yıl olacak. Yeniliklere açık İkizler, altlarında çalışan insanlarla ilgili değişimler yaşayabilirler. 2019 bekar İkizler için evliliğe adım atacakları ya da ortaklık kuracakları bir yıl olabilir. İkizler burcu Ortaklı kaynaklar ve mirasla ilgili konular, kısıtlamalar ya da bu konularla ilgili sorumluluklar yüklenebilirler. Bu konular 2020’nin sonuna kadar gündemlerinde olmaya devam edebilir.

Yengeç burcu 2019 yorumu

Aynı ideali paylaştıkları gruplar ve topluluklarla ilgili konularda ani değişiklikler yaşayabilirler. Yeni bir takım gruplara, topluluklara dahil olabilir, sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirler. İş ortamlarında beraber çalıştığı insanlarla ilgili konularda daha şanslı olacaklar. 2019 yılı Yengeç’lerin çok çalışacağı bir yıl olacağa benziyor. Hassas Yengeç’lere ufak bir tavsiyem var, karaciğerlerine, kalça, diz kapağı arasındaki bölgeye yani sağlıkla ilgili konulara dikkat edin lütfen. Ayrıca evlilik ve ortaklıklarla ilgili şartların biraz zorlayıcı olacağı, sorumluluğun da aratacağı bir yıl görünüyor size.

2019 Aslan burcu ve günlük, haftalık ve aylık yorumu

Toplum önündeki yerleri ve kariyerleriyle ilgili konularda çok ani değişiklikler olabilir. Mevcut işlerini bırakıp bambaşka işlere cesaret gösterip, girebilirler. Anneleri ya da babalarıyla ilgili yaşadıkları ev, kökleriyle ilgili ani değişiklikler söz konusu olabilir. 2019 yılı Aslan’ların kalplerinin ve evlerinin kalabalıklaştığı bir yıl olabilir; yeni aşklar, hatta çocuk sahibi olmak gündemlerinde olabilir. Aslanlar iş düzenlerini, birlikte çalıştıkları insanları son bir yıldır disipline etmeye, yeni bir sistem oturtmaya başlamışlardı. Bu hali hazırda süreç 2019’da da devam edebilir.

Başak burcu 2019 – Başak erkek ve kadını

Yabancılar, yurtdışı seyahatleri, akademik kariyer, yabancı dil konuları ya da radyo, televizyon ve yayıncılıkla ilgili konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bu sırada yaşadıkları fiziksel ev değişebilir, ama bu değişim daha konforlu bir hayatın da başlangıcı olabilir. Çocuk sahibi olan Başak’ların, onlarla ilgili daha fazla sorumluluk almaları gerekebilir. Bu gelişmeler keyif alanlarını kısıtlayabilir. Bu süreç 2020 sonlarına kadar devam edebilir.

2019 Terazi erkeği ve kadını için yorum

Maddi ve manevi olarak ortaklı kaynaklar, işten gelen kaynaklar, anneden ya da babadan gelen miraslar, banka ve kredilerle ilgili konularda çok ani gelişmeler söz konusu olabilir. Terazi’ler bu dönemde kült konular, metafizik dünya ve psikoloji konularına merak salabilir, bunlarla ilgili eğitimlere katılıp, okumalar yapabilirler. Bu esnada yeni bir araba alma, iş yerini değiştirme konularında bir takım aktivasyonlar olabilir. Fiziksel evleriyle ilgili de değişimler söz konusu olabilir. Terazi’ler 2019’da kökleriyle ilgili daha fazla sorumluluk alacak gibi görünüyor.

Akrep burcu yorumu 2019

Evlilik, ortaklıklar, çok yakın arkadaşlarıyla ilgili konularda ani değişiklikler söz konusu olabilir. Hayatlarına ilginç insanlar girebilir. Bazı arkadaşlıkları, ortaklıkları, evlilikleri sonlanabilir. Bunu negatif olaylar olarak düşünmemek gerekir; her yenilik için, eskinin yıkılması gerekir ki temel temiz ve sağlam bir zemin üzerine kurulabilsin. 2019 onlar için aydınlanmalar yılı olabilir. Yıldırım aşkı 2019’un gündemi de olabilir. Ani bir tanışma, ani bir evlilik kararı Akrep’lerin düzenlerini değiştirebilir. Bu esnada maddi ve manevi kaynakları 2019 yılı boyunca korunacak gibi görünüyor, hatta daha fazla kazanç sağlayabilirler. Bu noktada uyarmakta fayda var, bu kazançları hızlı harcamalarına kurban gidip, kaynakları geldiği gibi gidebilir. Yakın akrabalar, kardeşler ve çevreleriyle ilgili sorumlulukları artabilir. Bu süreç 2020’nin sonuna kadar da devam edecek gibi görünüyor.

Yay burcu aşk, iş ve günlük hayat yorumu

İş ortamları aniden değişebilir. Yay kadın ve erkeği Sağlıklarıyla ilgili de sınavlar verebilirler. Son bir, bir buçuk yıldır maddi ve manevi kaynaklarını kullanmakla ilgili sınavlardan geçiyorlardı. Bu durum 2020’ye kadar devam edebilir. Fakat bu esnada kişilikleri, imajları ve hayata bakış açılarıyla öne çıkacaklar. Hatta bu konularda belki bir sertifika, belki akademik bir belge alabilir, yurtdışı, yabancı ülkeler ya da yabancı dil konularında da fayda görebilirler. Kilo almamaya dikkat etmelerini de öneriyorum.

Oğlak 2019 burç yorumu

Müzik, sanat, spor kısacası hayattan keyif aldıkları konularla ilgili ani aydınlanmalar yaşayabilirler. Aşk, özel ilişkiler noktasında hayatlarına hızla insanlar girip, çıkabilir. Hiç gündemde yokken çocuk gündeme gelebilir ya da çocuk isteyen Oğlak’lar bunun için teknolojiden destek alabilirler. Oğlak’lar son bir, bir buçuk yıldır kendileri ve imajlarıyla ilgili sorumluluk alıyor, bedenlerine özen göstermeleri gerekiyordu, bu süreç 2020’ye kadar devam edebilir. 2019 yılı Oğlak’lara hayır demeyi de öğretecek. İçlerine dönecekleri süreçler kapıda. Yoga, reiki, feng shui, farklı kültürler ve pozitif bilinçaltı gibi konular 2019 yılında hayatlarının parçası olabilir. Oğlak’lar kalplerinin sesini daha yüksek duyacaklar, özleriyle bağlantıları güçlenebilir.

Kova burcu 2019 yorumu

Kökleriyle, babalarıyla, yaşadıkları fiziksel evle ilgili çok ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bir anda başka bir yere taşınmak ya da kariyerleriyle ilgili çok ani değişiklikler söz konusu olabilir. Koç burcunun Gelecek idealleri umut vaat ediyor. Farklı topluluklara girip, arkadaş çevrelerini genişletebilirler, sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol alabilirler. Son bir, bir buçuk yıldan beri kariyerleriyle ilgili bazı kararlar vermeye çalışıyorlar, kendi altında çalıştırdıkları insanlar ya da rutinleriyle ilgili, son 28 yıldan beri sırtlarında taşıdıkları olayları atmaları gerekiyor. Bu fazlalıkları atmak hızla olmayabilir, kendilerine vakit vermeleri iyi olur, 2020 sonuna kadar aynı kararlılıkla devam ederlerse istedikleri sonuca ulaşırlar.

2019 yılı Balık burcu yorumu

Yakın çevre, yakın komşular, kardeşleri ya da yakın akrabalarla ilgili konularda çok ani gelişmeler olabilir. İş yerleriyle ilgili değişmeler de söz konusu. Seyahatler Balık’ların gündeminde olacak. Bu yıl kendi alanlarında tanınmaları da mümkün. Bu yüzden kariyerlerine özen göstermelerini tavsiye ederim. Anneleriyle ilgili konularda olumlu gelişmeler kapıda. Kısmetli bir 2019 Balık’ları bekliyor. Son bir, bir buçuk yıldan beri farklı gruplar, vakıflar ve aynı ideali paylaştıkları arkadaşlarıyla beraber olmak için sorumluluklar aldılar, bu süreç 2020 sonuna kadar devam edecek.

You may also like

Yorum Yap