Çiçekli Düğün pastaları ( Kırmızı Beyaz pasta örnekleri )

Düğün pastasının en muhteşem renkleri olan kırmızı ve beyazın uyumu ile karşınızda ayrıca gül ve çiçek desenleri ile bezenmiş dört katlı düğün pastaları. Düğün için seçiminize katkı sağlayacak katlı düğün pastası örnekleri. Gül desenli pastalar

Paylaş

Güllerden oluşmuş ve desenleri ile göz kamaştıran düğün pastası isteyenler için tasarlanmış harika düğün pasta örnekleri. Kırmızı gül resimlerinin ve şekillerinin oluştuğu pastalar oldukça lezzetli ve gösterişli duruyor. Kırmızı ve beyazın muhteşem buluşması olarak da ifade edebiliriz. Zaten pasta modellerimizi takip ettiğiniz düğününüz içinde bu tarz bir pasta isteyeceksiniz. Güllerle döşenmiş düğün pastası düşünsenize ne kadar hoş ve göze hitap ediyor.

Düğün pastaları için belki de bir çok farklı tasarım görmüşsünüzdür. Kesinlikle bu tarz güzel ve gül desenli pasta görmediniz. Gül desenleri ile süslenmiş ve hediye paketi gibi servis edilen düğün pastası gerçekten başarılı ve kaliteli olmuş. Gelen misafirlerinizin ilk görecekleri şey düğün pastası olacaktır.

İlk pasta modelimizi incelediğiniz de güller elle hazırlanmış ve dört katlı olarak sunulmuş tabi birde her kat için ayrı ayrı konulmuş güller pasta ile muhteşem bir uyum sağlamış ve kırmızı şeritlerle de pasta katları arasına ayrı bir renk katılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir