Ana Sayfa Kadın TVKadın Galeri Çiçekli Düğün pastaları ( Kırmızı Beyaz pasta örnekleri )

Çiçekli Düğün pastaları ( Kırmızı Beyaz pasta örnekleri )

tarafından pramid

Güllerden oluşmuş ve desenleri ile göz kamaştıran düğün pastası isteyenler için tasarlanmış harika düğün pasta örnekleri. Kırmızı gül resimlerinin ve şekillerinin oluştuğu pastalar oldukça lezzetli ve gösterişli duruyor. Kırmızı ve beyazın muhteşem buluşması olarak da ifade edebiliriz. Zaten pasta modellerimizi takip ettiğiniz düğününüz içinde bu tarz bir pasta isteyeceksiniz. Güllerle döşenmiş düğün pastası düşünsenize ne kadar hoş ve göze hitap ediyor.

Düğün pastaları için belki de bir çok farklı tasarım görmüşsünüzdür. Kesinlikle bu tarz güzel ve gül desenli pasta görmediniz. Gül desenleri ile süslenmiş ve hediye paketi gibi servis edilen düğün pastası gerçekten başarılı ve kaliteli olmuş. Gelen misafirlerinizin ilk görecekleri şey düğün pastası olacaktır.

İlk pasta modelimizi incelediğiniz de güller elle hazırlanmış ve dört katlı olarak sunulmuş tabi birde her kat için ayrı ayrı konulmuş güller pasta ile muhteşem bir uyum sağlamış ve kırmızı şeritlerle de pasta katları arasına ayrı bir renk katılmış.

You may also like

Yorum Yap