Çok ayakkabısı olan hanımlara özel ayakkabılık

Gelişmiş ve bol raflı ayakkabılık modeli bayanların bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olacaktır. Örnek mobilya olarak sunduğumuz videoyu istediğiniz şekilde geliştirip kendi mobilyacınızda tasarlayabilirsiniz.

Paylaş

Ayakkabılık kadınların vazgeçilmez arkadaşlarından biridir. Hele sizler de bir çok ayakkabıya sahipseniz ve eviniz de ayakkabılara gereken ilgi gösterilmiyor ve her yere atılıyorlar sa bu konumuzu takip edip kesinlikle bu ayakkabı modelini görmeniz gerekmektedir.

Ayakkabılık la ilgili videomuzu sunacağız ama öncelikle mobilya tasarımı, raf düzeni ve alanı ile ilgili sizlere bilgi aktaracağım.

Ayakkabılık modeli her bölmeye 10 adet ayakkabıyı sıkıştırmadan ve üst üste atmadan 4 farklı bölme olarak tasarlanmış durumda. Toplam olarak 40 adet ayakkabıyı düzenli bir şekilde saklayabiliyor. Ayakkabılık modelimiz dönebilen bir mekanizma ile korunmakta olduğundan yer kaplaması da söz konusu değildir. Antre veya kapı girişi gibi noktalar da duvarın V olduğu kısma monte ediliyor. Kapaklı olduğunda evinizin düzenini bozmaz ve rahatsız etmez. Kapı açıldığı andan itibaren raflı bölmeler ve her bölme aynalı bir şekilde karşınıza geliyor. belli bir düzende sıralanmış ayakkabıları çevirip istediğiniz seçip alabiliyorsunuz.

İşte o muhteşem ayakkabılık:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir