Ana Sayfa Kadınca Moda Craig McDean Kış giyim modası 2018

Craig McDean Kış giyim modası 2018

tarafından pramid

Kadınlar için günlük giyimde kış modası oldukça şık ve zarif olacak. Biraz da klasik renklerin geçmişe götürmesine izin vereceksiniz. Öncelikle soğuklar için giyim kombinasyonu yanı sıra normal giyimlere kadar bir çok farklı alternatif sunulmuş bir moda akımını sizlere sunuyoruz.

İlk modelimiz de sizlere üst olarak kullandığımız kaban, alt için örgü modeli kazak ve alt kısım için de diz üstü kabana kombin edilmiş bir etekle birlikte çanta modeli ile sizlere güzel bir seçimi sunacağız. Renk olarak kahverengi tonları ve beyaz karışımı ortaya çıkacak ve kışa uygun bir tercih olacak herkes tarafından tercih edilebilecektir.

  1. Modelimiz şapkalı hem kışın kulaklarınız da üşümesin sürekli saçlarınızla onları koruyamazsınız.

2. Bu modelimiz de biraz daha hamam peştamallarını andırsa da günümüz moda akımı deyip sizlerle paylaşıyoruz. Tabi hem ceket hemde etek olarak iki farklı takım olmuş.

 

3. Buda gece ve özel davetleriniz için giyebileceğiniz 2018 renklerin hakim olduğu güzel bir abiye modeli ve üst için de kürk modeli

 

4.  Çok daha farklılık isteyen hanımlara özel itap eden ceket ve bolero ile oluşan güzel iki modelimiz renkler konusunda da yapılan zevkli tercihleri ortaya harika görseller çıkartmış.

 

5. Bu modelimiz de gömlek ve etek ile iki parlak rengin buluşması olarak birleştirilmiş

You may also like

Yorum Yap