Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Dağınık bayan saç modası ve modelleri

Dağınık bayan saç modası ve modelleri

tarafından pramid

Dağınık saçlar artık kadınlarında sıklıkla tercih ettikleri saç modelleri arasında yerini alıyor. 2017 yılına özel olarak seçtiğimiz çok özel dağınık saç modelleri arasında kısa dağınık saç modelleri, uzun dağınık saç modelleri ve renkli dağınık saç modelleri ile sizlere çok farklı modeller sunacağız. renkli saçlar için gök kuşağını andırdığı için bu ismi de verebilirsiniz.

dağınık saç modelleri için oldukça farklı bir tarz olmaktadır. ilk modelimize baktığınız da kısa kesilmiş saç modelimizin dağınık durmuş hali oldukça kalite ve güzel bir stili var. Renk seçimi de kişinin kendi isteği doğrultusunda değiştirilebilir. Bayan kuaförlerinin son dönemlerde sıklıkla karşılaştıkları saç modelidir.

Diğer saç modelimiz ise hafif morartılmış ve dağınık bırakılmış orta saç modelidir. Bu saç stilinde ise dikkat ederseniz biraz daha farklılık peşinde olan hanımların tercihi olacaktır. Bu saç modelinde önemli olan kısım hem dağınık hemde saçların fazla abartılı olmayan renklendirmesidir.

Kızıl bırakılmış dağınık saç modelimiz ise arkaya doğru toplanmış ve dağınık bırakılmış. Kızıl renk tercihimiz de siz dileğinizi kendi yüz ve giyim şeklinize göre belirleyebilirsiniz. Tabi önemli olan nokta ise saç stilinde saçların geriye doğru dağınık bırakılmasıdır.

Düz saçlar için dağınık saç modelimiz de ise düz saçlara uygulanan dağınıklığın yine kestane renk tonları ile bütünleşmesi, gerçekten çok beğendiğim bir saç modelidir. Saçların özellikle uzun olması da ayrıca güzel olmuş.

dağınık gök kuşağı ve uzun saç stilimiz de sizlere güzel bir stili sunuyoruz.

You may also like

Yorum Yap