Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Dantel işlemeli gelinlik modası ve örnekleri

Dantel işlemeli gelinlik modası ve örnekleri

tarafından pramid

Gelinlik arayışından olan genç hanımlar için çok özel bir seri seçtik ve sizlere bu özel gelinlik modellerini tanıtacağız. ince bir el işçiliği ile dantel üzerine oyulmuş desenlerle harika gelinlik modelleri. Bu tarz işlemeli gelinlik modelleri genelde çok pahalıya mal olduğu için herkes tarafından beğenilmiş olmasına rağmen alınmaktadır. Tabi bizler yinede beğeninize sunarak sizlere bu özel işlemeli gelinlik modellerini tanıtalım.
Gelinlik modellerimiz de özellikle ilk iki modelimizde dantel işlemesinin yoğun olduğunu görmektesiniz.Göğüs kısmında ki ince tül üstüne işleme kollara kadar uzanmış ve göğüs kısmında ve sırt kısmında dekolte ile kendini tamamlamış beyaz üstünde ki bu muhteşem manzarayı gördüğünüz de bu gelinlik modellerini almak isteyeceksiniz.

İlk modelimiz de ki ince dantel işlemesi görülmektedir. Etek boyu içinde kabartma yerine oldukça sade ve yumuşak bir kumaş seçilmiş ve üst kısmında ki ince işlemeye çok güzel eşlik etmiş. kol kısmı olduğu gibi açık ve tül üstüne işleme ile göğüs kısmı kapatılmış.

Balık tarzı gelinlik modelimiz de ise kollara kadar uzanan ve etek boyu dahil olmak üzere bütün gelinlik dantel ve ince işleme ile süslenmiş durumda özellikle arka kısımda yapılan prenses tarzı görsellik gelinliğe ayrı bir hava katmış. balık gelinlik modelinde göğüs kısmında yine abartılı olmayan dekolteye yer verilmiş gelinliğin iç kısmında astar kullanılmış ve üst kısmı tamamen ince dantel işlemesi ile tamamlanmış.

Alışık olduğumuz bembeyaz prensesler gibi gösteren bir gelinlik modeli bu tarzı bir çok noktada görmüş olabilirsiniz. ama işlemeleri ve etek boyuna kadar gelen inceliği iyi görün

En son gelinlik modelimiz de hayran kalacaksınız ve gerçekten aradığım gelinlik modeli bu diyeceksiniz. Üst kısmı taşlarla süslenmiş ve dantel işlemlerine renklerle birlikte eşlik edilmiş ve ortaya çıkan manzara gerçekten büyüleyici.

You may also like

Yorum Yap