Ana Sayfa Tesettür Modası Dantelli tesettür abiye modelleri 2019

Dantelli tesettür abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni sezon kapalı giyim abiye modelleri karşınızda. 2019 dantel işlemeleri tesettür abiye modelleri yeni sezonda yine harika model ve tasarımlarla karşınızda. Özellikle şifon kumaşın kullanıldığı abiye modellerinde hanımların şıklığı için en güzel modeller tasarlanmıştır. 

Yeni sezon kapalı abiye modellerinde bir çok ayrıntı sizleri bekliyor. Modellerimizi tanıtırken hem ön görüntüleri hemde arka görüntüleri sizler için hazırlanmıştır. Abiye tercihlerinizin daha rahat olması bütün hatları ile resimlenmiştir. 

Dantel işlemeli en güzel tesettür abiyeler

Şifon ve dantel işlemeli tesettür abiye 

Şıklık bütün kadınların hak ettiği bir şeydir. İşte davetliler arasında şık ve zarif olmak isteyen hanımlara özel bir abiye modeli. Altın dantel işlemeli bu modelimiz de balık hatları ve kuyruk ile çok özel bir modeldir. Osmanlı dönemini yansıtan ayrıntıları var. 

Dantel işlemeli tül kapalı abiye modeli

Tesettür abiye giyinmek isteyen hanımların tercihleri sürekli değişkenlik gösterdiğinden dolayı bu sefer de biraz farklılık olsun istedik ve gelinliği andıran güzel bir abiye modeli sunduk. Etek boyunun kabarık olması sizleri aldatmasın oldukça hafif bir modeldir.

Tesettür abiye modellerinde yeni sezon dantel işlemeli abiyeler

Tesettür abiye modelleri bu yılda çok şık geliyor.  İşte sizlere yeni sezon dantel işlemeli abiye modelleri. Galeriyi gezerken beğendiğiniz abiye modeli ile ilgili bütün sorularını sorabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap