Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri

Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri

tarafından pramid

Kadınların vazgeçilmez giyimlerinden olan abiye elbise modellerinde sizlere hem dantelli hem de dekolteli çok şık elbiseleri sunacağız. Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri modellerinde sizler için örnek oluşturacak modellerdir.

İhtiyaç olduğunda kadınların en çok aradıkları şey yardımcı olacak bir kaynak. İşte sizler için hem fikir vermesi hem de yardımcı olması için buradayız. Şimdi sizlere özel seçtiğimiz abiye modellerinde balo için kullanabilirsiniz, davetlere katılmak için kullanabilirsiniz ve düğünler için kullanabilirsiniz. Tamamen tercih sizlerin olacaktır. Bizim amacımız güzel kadını fark edilir hale getirmektir. Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri ile sizlere 3 farklı tasarım sunuyoruz lütfen yorumlarınızla bizlere destek olmayı unutmayın.

Göğüs dekolteli, dantel işlemeli ve tül abiye modeli

Mint yeşili seven hanımların için çok farklı bir tasarım ve deneyim olacak. Özellikle saten kumaşın verdiği rahatlık ve şıklığı yaşayacaksınız. Göğüs dekoltesi fazla göze batmayan ama bir o kadar tatlı duran bir kesimle ortaya çıkmış. Uzun etek boyu ve kalite bir tasarımı olan bu özel abiye modelini beğeneceksiniz. Renkler ve tasarım ile ilgili olarak sizlere fikir vermeye çalıştık.

Straplez ve geniş omuz dekolteli balo ve davet elbisesi

Çiçeklerle süslenmiş oldukça iddialı duran bir model. Özellikle fit vücuda sahip hanımlarda harika duracaktır. Tabi de balık etli bayanların da bunu denediklerinde ortaya harika bir güzelliğin çıktığını görecekler. Düşük askıların göğüs ayrıntısı ile bütünleşmesi de ayrıca göze hoş geliyor. Renk tamamen tercih meselesi ama bizler tercih edeceğiniz renklerin kusursuz ve dikkat çekmesi için çalışıyoruz. Straplez abiye modelleri genel de özel davetler ve balolar için çok fazla tercih edilmektedir. Bu abiye modelimizi dilerseniz dar kesim haline de getirebilirsiniz.

Tül ve sıfır yaka abiye elbise modeli

Düğünler için tercih edebileceğiniz iki farklı elbise modeli. Hem farklı renkler hem de farklı kumaşlar kullanılmıştır. Bu da sizlerin çok daha fazla bunu çeşitlendirebileceğinizdir. yapmanız gereken tek şey kendinize yakışanı bulmak. Bazen ön yargılı davranıp erken karar vermek gibi kötü huylarımız var. Bu modellere karşın bunu asla düşünmeyin. Unutmayın amacımız sizlere ilham olmak ve farklı tasarımları ve modelleri görmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri ile ilgili bir çok içerik ürettiğimizi fark edeceksiniz. Bazıları çok eski tarihlerde paylaşılmış ama hiç bir için çok eski modeldi diyemezsiniz.

You may also like

Yorum Yap