Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Değişik abiye modeli arayan hanımlara özel abiye modelleri

Değişik abiye modeli arayan hanımlara özel abiye modelleri

tarafından pramid

Sürekli aynı abiye modellerinden sıkılan hanımlara özel seçmiş olduğumuz üç farklı renk, üç farklı tasarım ve üç farklı abiye modeli ile karşınızdayız. Modellerimizi seçerken farkındalık yaratacağınız ve istediklerinizi karşılayacak kalitede olmasına dikkat ettik.

Değişik abiye modeli arayan hanımlara özel abiye modelleri arasında ilk modelimiz de sade bir kumaş kullanımına straplez ve derin bir yırtmaç ile destek veren tasarım göze oldukça zengin ve şık görünmektedir. Renk olarak kullanılan kumaşın parlak olması göz önünde bulundurulduğunda gerçekten güzel bir tercih olmuş. Derin yırtmacı kasık alanına kadar devam etmektedir. geriye doğru uzayan etek boyu ise abartılı ve rahatsız edecek boyutta tutulmamış aksine aksesuar olacak şekilde abiye modeline dekoratif bir izlenim katmış. Omuz askılı olan modeli istediğiniz zaman straplez görünümünden alıp omuz askıları ile kullanabileceksiniz.

İkinci abiye modelimiz de yine farkındalık yaratmak isteyen ve değişik model abiye arayan hanımlara özel seçtiğimiz model tül tercihi oldu. Tül kumaşın işlemesi üst kısım için kullanılmış ve etek boyu içinde tül altı içinde astar kullanılmış. Oldukça hafif ve gösterişli çiçek desenleri ile de etek boyuna ayrı bir hava katmış. Modelimizi incelediğiniz de üst kısım için transparan gibi görünebilir ama çiçek desenleri kapatmış ve sadece sırt kısmı için dekolte bulunmaktadır.

Son abiye modelimiz de ise kabarık abiye modellerinde hoşlanan hanımlara özel bir tercihimiz var, Osmanlı motifli tasarım desenleri ile göze çarpan abiye modelinde yine omuz kısmı açık ve göğüs dekolteli modelimiz de etek boyu oldukça kabarık tutulmuş ve alışılmışın dışında bir tasarım olmuş. Beyaz tonlarının hakim olduğu abiye modelinde ki motiflerin renkli durması ayrı bir atmosfer oluşturmuş.

Sizler için seçtiğimiz bu modeller hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

You may also like

2 Yorumlar

Neslihan 13 Kasım 2018 - 21:00

Çiçekli tül elbise modeliniz icin irtibata geçmek istiyorum

Yanıtla
pramid 14 Kasım 2018 - 11:00

Neslihan hanım bu modeller sadece tanıtım amaçlıdır. Bu ürünlerin satışları yoktur

Yanıtla

Yorum Yap