Deniz kuyruğu battaniyesi örnekleri

Paylaş

Evde kadınlar için dizi izlerken, sohbet ederken, kitap okurken rahat edecekleri el işi bir battaniye örneğine ne dersiniz. İşte sizlere deniz kuyruğu şeklinde olan bu battaniye hem sizlerin hem çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Deniz kuyruğu battaniyesi örnekleri ile kendinize yeni el işi battaniye yapın.

El iş örgü ile hazırlanan bu battaniyeler oldukça basit hazırlanıyor ve sadece tek kişilik olarak hazırlanan bu özel battaniyeler direk olarak ayakların hepsini alıyor ve sizi tam bir deniz kızına benzetiyor ve oldukça da sıcak tutuyor. Örgü battaniye ile hem becerinizi geliştirin hemde kendinize ve kız çocuklarınız için özel tasarım battaniyeler hazırlayın.

Deniz kuyruklu kadın ve kız battaniyeleri

İçine girerek hem kendinizi sıcak tutuyorsunuz hemde oldukça kullanışlı bu battaniye ile rahat edeceksiniz. Eviniz de kendinize ait bir alanda içine girerek kimseyi rahatsız etmeden oldukça kullanışlı bu el işi örgü battaniye ile keyfiniz çıkartacaksınız.

Örgü battaniye örneği ile deniz kızı kuyruğu

farklı renk ve tasarımlar da oluşan bu battaniye örneklerine hayran kalacaksınız. Kendi imkanlarınızla eviniz de oldukça kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu özel battaniye örneklerine bakmaya devam edelim.

Kız çocukları için deniz kızı kuyruklu battaniye

Örgü olarak yapılan bu battaniyeleri yapmayı öğrendiğiniz de satmak için de kendinize bir ekmek kapısı açabilirsiniz. İşte tam 6 farklı renk tasarıma ait deniz kızı kuyruklu battaniye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir