Ana Sayfa Kadınca Moda Deri etek modası ve kombinleri

Deri etek modası ve kombinleri

tarafından pramid

Deri etek tercihleri kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen bir giyim tarzını oluşturmaktadır. 2017 yılı damgasını taşıyan bir birinden şık ve zarif deri modellerini gösterirken bir yandan da nasıl kombin edeceğinizi de örnek mankenlerle birlikte sizlere sunmuş olacağız. Özellikle deri etek giyinmeyi tercih eden hanımlar hangi tarz giyindiklerini doğru seçmeleri gerekmektedir. Çünkü deri etek tercihi oldukça etkileyici bir seçim olduğundan göze çarpan detayları güzel kombinlerle birleştirmeliniz.

deri etek kombinlerimiz de hem uyumluluk hemde mevsimsel giyinmeleri de dikkate alarak bir kaç model seçimimiz oldu bakalım sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Deri etek boylarında seçimlerimiz hem kısa boy hemde uzun boylar var. Uzun tercihimizde çok uzun değil diz altında kalacak şekildedir. Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz ilk modelimize baktığınız da üst kısım için gömlek seçimi var deri etek seçiminde ise üst seçimine uygun renk tercihi çok önemli olduğundan kahverengi tonu seçilmiştir.Ayakkabı ve kadın çanta seçiminde de aynı renkler kullanılmıştır.

İkinci modelimiz ise siyah renklerden oluşmaktadır. sadece bir ayrıntı söz konusu olacaktır. Deri etek siyah üst ve aksesuarlar ise lacivert olarak seçilmiş göze hitap şekli ise oldukça şık ve zarif duruyor.

Diğer bir deri etek modelimiz ve kombini ise ceket yada kısa kaban olarak seçilmiş tabi bunu mevsimsel olarak değiştirebilirsiniz.  Siyah deri etek için turuncu ceket seçimi dikkat çekici olmuş.

You may also like

Yorum Yap