Ana Sayfa Kadın TVMutfak TV Doğal yaprak görünümlü porselen tabaklar

Doğal yaprak görünümlü porselen tabaklar

tarafından pramid

Kadınların meziyetlerini gösterirken en büyük yardımcıları şüphesiz ki tabaklar ve yardımcı aksesuarlardır. Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz bir tabak modelini tanıtacağız Alışılmışın dışında bir görselliğe sahip olması ve tamamen yeşil tonlarının hakim olduğu bu tabak serisi bakalım sizlerin nasıl bir tepkisi ile karşılaşacak.
Öncelikle tropikal ağaçların meyve ve yapraklarını andıran görselliği ile sofralarınıza değişik bir hava katacaktır.

Kulplu bardaktan tutunda baharatlıklar, servis tabakları, çorba tabakları gibi bir çok farklı model ve çeşit sunulmuştur. Bir sunum olarak hazırlanan resimde ki görsel sizlere en net şekli ile anlatılmaktadır.

Bu özel seri için çatal, bıçak ve kaşık sapları da yine aynı şekilde bambu ağaçlarının dallarına benzetilmiş bir incelikte hazırlanmış. Ücret olarak fiyat konusunda bir şey söyleyemiyoruz. Sadece bu farklılığı sizlerle paylaşıp sizlerin de bu konu da farkı görmenizi istedik.

 

Tabak altları bile örülmüş ince ağaçları dalları oluşturmaktadır. Hani sele olarak bildiğimiz türden hazırlanmıştır. Bu tabak seti ile sunum yaptığınızı düşünsenize ne kadar havalı bir sunum olacaktır. Doğa ortamına götüreceksiniz misafirlerinizi, sizlerde bizler gibi düşünüyorsanız yorumlar da bu durumu belirtmenizi rica ediyoruz.

You may also like

3 Yorumlar

Nesli 18 Ekim 2017 - 21:04

Eee nerde bulucaz bunu onuda yazsaydınız keşke

Yanıtla
Elif 3 Mayıs 2018 - 09:16

Nereden alabiliriz

Yanıtla
pramid 9 Mayıs 2018 - 12:28

Merhabalar biz bunu yurt dışında bir mağaza da gördük hoşumuza gittiği için sizinle paylaştık

Yanıtla

Yorum Yap