Ana Sayfa Kadınca Moda Doğru renk kombinasyonları ( Kadın giyiminde renk rehberi )

Doğru renk kombinasyonları ( Kadın giyiminde renk rehberi )

tarafından pramid

Giyimlerde özellikle kombine edilecek renklerin doğru seçilmesi adına sizlere yardımcı olmak için 15 farklı model üzerinden sizlere kombine edilebilecek renkleri hazırladık. hazırladığımız renklerde aksesuardan tutunda üst ve alt giyime kadar kullanmanız gereken renk tonlarının hepsi mevcuttur. Özellikle modellerle de örnek giyim kombinasyonları hazırlanmış sizlere sunulmuştur. Modelde ki giyim hoşunuza gitmediği takdirde sağ tarafta verilen renk tonlarına uyarak istediğiniz gibi giyinebilirsiniz.

Giyimlerde renk sıkıntısı yaşayan hanımlar için muhteşem bir yardımcı sunuyoruz. Bir rengi seçtiğiniz de bu ceket olabilir, kot olabilir, bluz yada pantolon olabilir önemli olan o renge uygun renk tonları bulmaktır. İşte sizlere için 15 çalışmada bu özel seriyi hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. artık ya şu renk tonunu giymek istiyorum hangi renklerle kombine edebilirim demeyeceksiniz.

İşte sizlere sunduğumuz 15 farklı renk kombinasyonu ve model örnekleri bir kaç modeli sizlere tanıtacağız diğer modellerimiz için galerimiz de takip edebileceksiniz.

Turkuaz mavisinin kombine edildiği renkleri görmektesiniz. Renk tonları muhteşem bir uyum sağlamış durumdadır. Krem, Kahve bej tonları ile sizlere muhteşem bir katkı sağlayacaktır. Özelikle aksesuarlara kadar bütün ayarlamalarda sizlere yardımcı olmaktadır. Yeter ki seçtiğiniz renk için doğru kombin renklerini seçin

Diğer modelimiz ise sarı tonlarının hakim olduğu giyime göre kombin edilecek diğer renklerin seçilmesi olmuş. İşte sizlere Lacivert, koyu kahve tonları ile oluşan muhteşem bir kombin daha sunuyoruz. Dikkat ederseniz sarı ile kombin edilen renklerin çok olması ne adar ilginç değil mi? Normalde bu renkle kombin edebileceğinize inanmazdınız. Şimdi bu giyim sonrasında arkasında gelecek olan diğer renk tonlarımızı da gördüğünüz de mutlu olacaksınız.

Mint yeşili, turuncu, siyah ve mor gibi ana renklerin giyimlerinde kombin renk tonları için galerimizi takip edin.

You may also like

Yorum Yap