Düğmelerle farklı tasarımlar ( Aksesuarlar ) oluşturmak

Kadın işi olarak sizlere özel bir çalışma örneği sunarak eliniz de fazlalık kalan düğmelerle bir çok hayvan figürü yaparak evinizin istediğiniz odasın da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Estetiği olan ve oldukça kaliteli tasarımlar olarak sunabilirsiniz. Hatta bu işi ticari olarak ta yapabilirsiniz. Oldukça kolay ve basit yapımları ile

Paylaş

Sizler için seçmiş olduğumuz çok farklı tasarımları sizlere sunarken eliniz de bulunan değerlendirmekten çok çöpe atmak istediğini fazlalıklarla bakın neler yapabilirsiniz. Evinizin istediğiniz bölümünü süsleyecek harika tasarımlar oluşturmak eliniz de olacaktır. Sizlere sunacağımız bir kaç modeli gözden geçirdiğiniz de ne farklı tasarımların olabileceğini göreceksiniz. Bu sizleri eviniz de fazlalıkları atmak yerine kullanıp değerlendirmenin yoluna sevk edecektir.

Tasarımlar için sert bir mukavva seçebilirsiniz yada bir kumaş parçası seçebilirsiniz. Tasarım olarak yaptığımız çalışma bittikten sonra çerçeveletip odamızın istediğimiz bir bölümünde süs aksesuarı olarak kullanabiliriz.

Çalışmalarla ilgili olarak bir kaç ayrıntıyı sizlere aktaralım. yapımı oldukça kolay bu çalışmalar için öncelikle yapmak istediğimiz figürü çizmemiz gerekiyor daha sonra çizdiğimiz figür üstüne düğmeleri dizerken ya yapıştırma yolunu seçin yada dikme yolu tamamen sizlere kalmış. Eliniz de fazla düğmeleri burada değerlendirdiğinizde ortaya çıkacak olan tasarım sizleri oldukça etkileyecektir.

Düğme çalışmaları için örnek modellemelerde aşağıda verilmiştir, tek tek inceleyerek nasıl yapıldığını daha net izleyebilirsiniz. İlk çalışmamız da bir balık çalışması var düğmelerle nasılda şekil verilmiş ve renklerin seçimi de ne kadar doğru olmuş. neler yapabilirsiniz kelebekler, kuşlar, balonlar aklınıza ne geliyorsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir