Ana Sayfa Kadın Soruyor Düğününüz de nasıl bir gelinlik hayali kuruyorsunuz?

Düğününüz de nasıl bir gelinlik hayali kuruyorsunuz?

tarafından pramid

Genç hanımlar ve genç bayanlar her kızın hayalidir anlı şanlı bir düğünle evlenmek. Tabi bir de düğünde giyeceğiniz ve kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz gelinlik modelini bakalım nasıl anlatacaksınız.

Düğününüz de hayalini kurduğunuz gelinlik modeli veya tipi nasıldır?

Bizler için bu özel hayalinizi paylaşır mısınız? bizlerde ortaya karma bir konu çıkartarak en çok tercih edilen gelinlik modellerini yeni sezon en trend olan modeller arasında seçip sizler için bulalım.

Gelinlik seçimlerinde en çok neye dikkat ediyorsunuz?

hangi gelinlik modelini seçerdiniz

Gelinlik kıyafeti seçilirken bazıları hanımlar vücut hatlarına göre, bazı hanımlar kilolarına göre bazı hanımlarda sadece moda olsun diye seçip yaparken asıl dikkat edilmesi gereken hususlarda gözden kaçırılıyor.

Bu konuda sizlere bir kaç alternatif sunarak önerilerde bulunarak sizlerin daha güzel ve daha şık gelinlik modelini seçmenizi sağlayacağız. Öncelikle gelinlik modeli seçmeden önce kısa bir araştırma yaparak en çok tercih edilen modellerini öğrenerek bu işe başlayabilirsiniz.

Gelinlik hayali kurmak

Daha sonra kendi fiziki yapınızı göz önünde tutarak varsa gizlemek istedikleriniz veya öne çıkarmak istediğiniz bölgeleriniz ona göre seçiminizi şekillendirmeniz gerekiyor. Bu durumda kısa boy – uzun boy, Kısa bacak – uzun bacak, zayıf veya kilolu gibi özellikler kesinlikle göz ardı edilmemeli. Sadece modaya uygun olsun, yoksa en popüler gelinlik modeli bu diye de gelinlik seçimi yapılmaz.

Doğru gelinlik modeli nasıl seçilmelidir?

Gelinlik seçiminde size özel bir gün için kullanacağınızı iyi bilmeniz ve tercihinizi ona göre yapmalısınız. Yukarı da saydığımız özellikleri dikkate aldıktan sonra kendinize özgü zevkleri de unutmadan bu seçimlerinize katkı sağlayacak şekilde dahil edebilirsiniz. Mesela gelinlik rengi, duvak tercihi veya gelin çiçeği gibi konuları tamamen kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Düğünlerin en güzel gelinlik modeli sizin olsun.

Kimi hanımlar için kabarık gelinlik modelleri, kimi hanımlar için parlayan gelinlik modelleri, kimi hanımlar için de oldukça sade tercihler yapılıyor ama hepsinde önemli olan size yakışmasıdır.

Siz kendinizi gelinlik içinde özgür hissediyorsanız gerisi boştur. Önemli olan sizin mutluluğunuzdur.

You may also like

Yorum Yap