Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası El işi çanta modelleri ( Örgü Bayan kol Çantaları )

El işi çanta modelleri ( Örgü Bayan kol Çantaları )

tarafından pramid

El işi oldukça güzel ve gösterişli bir beceridir. Kadınlar için boş zamanlarında hem değerlendirme hemde para kazanmak için güzel bir kapıdır. Örgü işi kapsamında bayanların sıklıkla kullandıkları kol çantaları için çok güzel ve kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz el işi örgü çanta modelleri beğeninize sunulacak. Çanta modelleri arasında yeni yılın en trend çanta modelleri örnekleme olarak kullanılmıştır.

Bayanlar için hazırlanan örgü çanta modellerinde bahar esintisine yer verilmiş renk seçimi konusunda sizler istediğiniz gibi farklı renk tonlarını kullanarak farklılıklar oluşturabilirsiniz. Örgü ile çanta yapmayı öğrendiğiniz de kendi zevklerinize ve isteklere göre de farklı tasarımlar oluşturarak maddi kaynak yapabilirsiniz.

El becerisine güvenen hanımların bu örneklere bakarak bir örgü modeli çıkara bileceğini biliyorum. Zaten örnekleri bire bir örmekten çok kalın bir kumaş parçası üzerine işleme yaparak da oluşturabilir ve sonrasında el alışkanlığına göre tam örgü ile çanta modellerini hazırlayabilir. Örgü çanta modelleri gerçekten çok hoşunuza gidecek ve sizler hemen elinize şişleri alıp başlamak isteyeceksiniz.

İlk el işi örgü çanta modelimize baktığınız da ne kadar hoş ve ilgi çekici olduğunu görebilirsiniz. Tasarım olarak hanımlar özgürsünüz istediğiniz gibi farklılıklar yaratarak bu işi ticarete dönüştürebilirsiniz.

İşte diğer örgü çanta modellerimiz:

You may also like

2 Yorumlar

Ayşe 24 Mayıs 2018 - 16:00

Örgü çanta fiayatlarınız nedir acaba

Yanıtla
pramid 25 Mayıs 2018 - 18:44

Bu konuda sadece paylaşarak yardımcı olduk fiyat konusunda bir fikrimiz yok

Yanıtla

Yorum Yap