Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi El örmesi kadın ayakkabıları

El örmesi kadın ayakkabıları

tarafından pramid

El örmesi kadın ayakkabıları dediğimiz de çok şaşırmış olmalısınız ama resimleri de gördüğünüz de ne kadar ciddi olduğumuzu göreceksiniz. İşte sizlere var olan eski ayakkabılarınızı yeniden değerlendirebileceğiniz harika bir öneri. El işi örgü ile ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde ve tasarımda yeniden yaratın.

El işi kadın ayakkabıları örneklerini incelediğiniz de ne kadar güzel ve hoş modellerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Yapmanız gerekenler ise elinizde kullanmadığınız ayakkabılarınızın alt tabanını ve üst kısımlarını tutmak olsun gerisi ile el işi örgülerinizle yeniden kalıplandıracaksınız.

Ayak ölçülerinize göre bir kalıp oluşturduktan sonra var olan ayakkabınıza göre bu uyarlamanın yollarına bakacağız. Öncelikle modellerimizi inceleyip ayakkabı örneklerini nasıl oluşturduğumuza bakabilirsiniz. Kadın ayakkabılarını yeniden yaratma ve istediğiniz gibi ayakkabılara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey resimleri incelemek ve takıldığınız noktalarda bizlere mesaj yazmanız olacaktır.El örmesi kadın ayakkabıları

El işi örgü ile kadın ayakkabı modeli

İlk modelimizi incelediğiniz de yazlık güzel bir ayakkabı olmuş. Tatil için gittiğini yerlerde oldukça kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz.Mavi örgü ile alt tabandan başlayıp üstlere kadar işlenmiş harika bir model. Sizlere ayrıca tavsiye olarak sunmak istediğimiz bir nokta ise giyerek insanlara bunları göstermek ve beğendiklerinde ise sizlere geri dönüş yapmalarını sağlamak olacaktır.El örmesi kadın ayakkabıları ile kendinize yeni yeni modeller üretin

Örgü ayakkabı modeli

Yazlık kadın ayakkabı modeli

Patik tarzı kadın ayakkabı modeli

Modern örgülü kadın ayakkabı modeli

El isi kadin ayakkabi modeli

Yeni sezon kadın ayakkabı modeli

El isi kadin ayakkabi modeli

Örgü ile şahane ayakkabılar yapın

El isi kadin ayakkabi modeli

El yapımı bu ayakkabı modelleri ile ayrıca istediğiniz de para bile kazanabilirsiniz. Bu tür ayakkabı modelleri sizler için fikir oluşturabilir. Yeni para kazanma yolları olarak kendinizi bu konu da geliştirip çok özel yazlık kadın ayakkabıları tasarlayıp internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir kaç deneme yaparak bu olayı geliştirmeye çalışmanız olacaktır.

You may also like

Yorum Yap