Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı?

Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı?

tarafından pramid

Burçların element guruplarına göre kadın ve erkeklerin parfüm seçimleri nasıl olmalı? Hangi Burç hangi parfümleri kullanıyor. İşte sizlere özel hazırladığımız Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı? konulu içeriğimiz. Bakalım burçların parfüm tercihleri neye göre şekil alıyor.

İnsanları kokuları ile tanıma ve ilk kez tanıştığınız bir insanın kokusuna dikkat eder misiniz? gibi sorulara nasıl cevap verirsiniz bilemiyoruz. Burçların element gruplarına parfüm kokuları da bu konuyu okuduktan sonra sizler için de önemli olacaktır. İşte burçların hem kadın hemde erkekler için parfüm seçimleri. Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı?

Hava Grubuna bağlı Burçlar İçin parfüm: Beautiful Belle

Hava grubu burçları:

 • İkizler: 21 Mayıs – 21 Haziran
 • Terazi: 23 Eylül – 22 Ekim
 • Kova: 20 Ocak – 18 Şubat

İkizler, terazi ve kova burcu için İlham kaynağı olmak, stilini, kendine olan güvenini ve yaratıcı ruhunu barındıran bir kokuyla tanışmak ister misin? Geleneklerden uzak duran, kural tanımayan modern şehirli kadınlardan ilham alan Beautiful Belle, ışıltını arttırmana yardımcı olacak, girdiğin her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayacak. Çiçeksi çekiciliği ve özgün notalarıyla farkını bir kez daha ortaya koymanı sağlayacak. Gül yaprakları, armut çiçeği ve taze mimoza. Büyülü bir aşk için ihtiyacın olan her şey tahmin ettiğinden çok daha yakınında. Farklı tarzıyla bu parfüm orijinal hava grubu burçlarının yakın markajında. Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı?

Burclar ve element gruplarinin koku secimleri

Ateş Grubuna bağlı Burçlar İçin: Modern Muse Le Rouge

Ateş grubu burçları:

 • Koç : 21 Mart – 20 Nisan
 • Aslan : 23 Temmuz – 23 Ağustos
 • Yay : 23 Kasım – 21 Aralık

Koç, Aslan ve yay burcu Kendini biraz ortaya çıkarmak mı istiyorsun? Cazibeni, sofistike özelliklerini tüm gösterişiyle sergilemek için doğru kokuyu mu arıyorsun? O zaman Estee Lauder Modern Muse Le Rouge tam sana göre! İki farklı gül esansının seksi ve tahrik edici kontrastı, olgun meyvelerin canlılığı ve baş döndürücü ipeksi kremin büyüsü… Kendisine ilham veren kadın gibi karmaşık fakat büyüleyici. Modern kadının karmaşık yapısından ilham alınarak üretilen Modern Muse Le Rouge, gücü, cesur ve baştan çıkarıcı. Hayranlık uyandırmak isteyen ateş elementine ait burçların kusursuz kırmızısı. Elementlere göre burçların parfüm tercihleri nasıl olmalı?

Toprak Grubunda bulunan Burçları İçin: Modern Muse Nuit

Toprak grubu burçları:

 • Boğa: 20 Nisan – 20 Mayıs
 • Başak: 23 Ağustos – 22 Eylül
 • Oğlak: 22 Aralık – 19 Ocak

Çiçeksi notalar, lezzetli meyveler ve ışıltılı bir güzellik. Estee Lauder Modern Muse Nuit, egzotik mandalinin, mavi papatya ile harmanı şaşırtıcı bir güzellik yaratıyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen yaseminin, günebakan çiçeği ile oluşturduğu kremsi lezzet, Boğa, Başak ve Oğlak kadınını baştan sona sarıyor. Gecenin güzelliğinden ilham alan Modern Muse Nuit, tam olarak karanlığın gizemini vurguluyor. Sandal ağacının mistik kokusu ve Madagaskar vanilyasının elegant duruşu toprak grubunun kalitesini metrelerce öteden duyuruyor.

Su Grubuna ait Burçlar İçin: Sensuous Nude

Su grubu burçları:

 • Yengeç: 22 Haziran – 22 Temmuz
 • Akrep: 23 Ekim – 21 Kasım
 • Balık: 19 Şubat – 20 Mart

İhtiraslı odunların, mügenin, Sicilya bergamotunun ve Baie gülünün şehvetiyle yaratılan Estee Lauder Sensuous Nude, modern bir kadın için yeni bir duygusallık boyutu. Ferah, samimi ve feminen. Farklı duyuları bir arada tutan bu koku, çıplak cildin dokunuşuyla dünyanın en ihtiraslı deneyimlerinden. Kendi ten kokunu andıracak yapısıyla, doğal ve sıcak. Su grubuna ait Balık, Yengeç ve Akrep burçları, eminiz bu kokuya bayılacak!

You may also like

Yorum Yap