Ana Sayfa Kadın Soruyor En güzel düğün konsepti hangisi?

En güzel düğün konsepti hangisi?

tarafından pramid

Yeni sezonla birlikte artık düğün sezonu yeniden açılacak ve havanın güzelliği ile birlikte bir birinden güzel düğünler olmaya devam edecek. peki siz nasıl bir düğün düşünüyorsunuz?

Düğün hazırlıkları başlamadan önce küçük bir planlama ile düğünün kaba taslak bir planı hazırlanır. Özellikle düğün konseptlerinde kır düğünleri çok popüler ama bir o kadar da maliyetli olduğu için bahçe düğünleri de tercih edilmektedir.

Kültürümüzün bir getirisi olarak bahçe düğünleri ile oldukça başarılı düğünlerde yapılabilir. Özellikle ucsuz bucaksız halaylarla da güzel bir ortam hazırlanabiliyor. Tek fark ise istediğiniz gibi düzenlemeler yapamıyor olmanızdır.

Kır düğünlerinde ise her şey olabildiğince doğal görünüyor ve her ayrıntısı sizin tarafınızdan kontrol ve organize diliyor.

Salon düğünlerinde durum istediğiniz gibi değil, çünkü salonun kendine göre bir düzeni var ve siz o düzene uymak zorundasınız.

hangi düğün konsepti

Kır düğünü mü, normal salon düğünü mü yoksa bahçe düğünü mü?

Şimdi de sizlere soralım bakalım sizce hangi konsept düğün hayalinizi süslüyor.

Hayalini kurduğunuz düğün için bizlerle alternatif fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Özellikle düğünlerde gelinlik seçimi, damatlık seçimi, ve düğün için davetiyelerin pastaların seçimi gibi bir çok ayrıntı olduğu için bu ayrıntıları sizlere bırakıyoruz.

Hangi düğün daha çok pahalı

Maliyet olarak düğün hesaplaması yapmak zorunda kaldığınız da sizler için en uygun olan düğün modeli Bahçe düğünü daha sonra salon düğünü ve en son olarak da kır düğünü gelmektedir.

Tabi bu tür düğün organizasyonu istiyor ve maliyeti de düşürmek istiyorsanız bazı ayrıntıları kısarak maliyeti de düşürebilirsiniz.

Düğünde giymek istediğin gelinlik modeli.

Düğünün olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz sizin giyeceğiniz gelinlik modeli olacaktır. Seçtiğiniz düğün tipine göre de gelinlik seçiminiz olmalı. Peki bu konuda nasıl bir tercih yapmayı düşünüyorsunuz?

You may also like

Yorum Yap