En iyi 20 moda sinema filmi

Moda gerçekten çok geniş ve beceri isteyen bir sanat olarak ifade etmek doğru olur. Yaratıcı davranmak ve isteklere yönelik stiller geliştirmek gerçekten beceri gerektiren işlerdir. Bu nedenle sizlere Kültür sanat bakımında öneri olarak sunabileceğimiz en güzel 20 filmi paylaşacağız.

Bu filmler konu olarak modayı işliyor ve oldukça güzel ve izlenmesi gerekenler olarak not alınması gerekiyor. Moda konusunda bazen insanların esinlenmesi gereken noktalar olur yaa işte burada sizlere biraz da o aşılanacak. izlerken moda, podyum, mankenlik, stil, elbise tasarımı, yeni fikirler üretmek gibi bir çok konuyu işleyeceğiniz izlenimler olacaktır.

Sizler için sıralı bir şekilde düzenlediğimiz bu filmleri izlediğiniz zaman edindiğiniz bilgileri bizimle paylaşırsanız seviniriz. Filmler modacılar tarafından oldukça büyük beğeniler almış ve bizlerde bunları sizlerle paylaşıp güzel fikirlerinize başvurmak istedik.

Moda Hakkında yapılmış en güzel 20 sinema filmi

1. Devil Wears Prada
2. Tiffany At Breakfest
3. Seks ve City
4. Pret-a-Porter
5. Le Scaphandre et le papillon
6. Catwalk
7. September Issue
8. (Blow-Up
9. Funny Face
10. Lagerfeld Confidential
11. Yves Saint Laurent: His Life and Times
12. Fashion
13. Unzipped
14. Christian Dior. The man behind the myth
15. Coco avant Chanel
16. Gia (Gia)
17. Confessions of a Shopaholi
18. Valentino: The Last Emperor
19. Maun (Maun)
20. Liquid Sky

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi 20 moda sinema filmi için yorumda bulun

    En iyi 20 moda sinema filmi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En iyi 20 moda sinema filmi için ilk yorumu yapabilirsin.