En modern duvar süsleri ( Yatak ve Oturma odası için )

2017 duvar süsü modelleri. Yep yeni duvar süsü tasarımları ile sizlere farklı yatak odası, salon veya oturma odası tasarımları sunacağız. Evinizin duvarları artık yepyeni tasarımlarla değişecek. Duvar süsü için en çok kullanılan modelleri sizler için bir araya topladık. İşte 2017 duvar süsleri

Paylaş

Yatak odalarınız ve Oturma odalarınız için harika tasarlanmış ve ince düşünülmüş duvar süsleri. Bu duvar süslerini kullanımda evinize veya kullanacağınız odanıza ayrı bir hava katacağını göreceksiniz. Özellikle yatak odalarına kullanılan desenler de oldukça zevkli davrandığınız da ortaya çıkacak olan yatak odası görüntüsünü sizlerde çok seveceksiniz. İşte evlerinde değişiklik arayan hanımların imdadına yetişecek olan alternatif tasarımlar. Duvar süsleri duvar kağıtları karıştırılmasın lütfen. Duvar süsleri belli noktalara konulabilen odanın her tarafını süsleyen süsler değildir. Tek bir duvara işlenebilen bu süsler oldukça ilgi çekiyor ve gösteriş veriyor. iremsude.com duvar süsleri ile ilgili olarak sizlere örnek olması açısında bir kaç süs modeli beğendi ve sizlere fikir olması açısında sizlerle paylaşacağız.

Yatak odaları için duvar süsleri arayan hanımların dikkatli örneklerimizi incelemelerini tavsiye ediyoruz. Bir diğer arayış ise oturma odaları veya salonları için alternatif süsleme arayışında olan hanımlar için onlarda bu örneklerimizi iyi incelesinler.

Yatak odası için seçimleriniz de kalp sembollerine yer verebilir yada çiçek yapraklarının olduğu figürleri kullanabilirsiniz. Bunlar bizlerin önerileridir. Sizler duvar kağıdı olarak zevkini uygun olanları seçmekte özgürsünüz. Dikkatli olunması gereken diğer bir önerimiz ise duvar süslerini kullanırken her duvara işlemeye çalışmayın çok kötü ve ağır oluyor.

  1. Ciler dedi ki:

    Yeriniz nerede

    • pramid dedi ki:

      Bu modeller için kendimize ait bir üretim yerimiz yoktur. Sadece tanıtım amaçlı olarak sizlerle paylaşmaktayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir