Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri En şık abiye modelleri – Saiid Kobeisy

En şık abiye modelleri – Saiid Kobeisy

tarafından pramid

Saiid Kobeisy imzası ile tasarlanmış bir birinden şık abiye modelleri arasında iki farklı renk tonu kullanılmış. Mint yeşili abiye modelleri ve lacivert abiye modelleri olarak. Hem davetlerde, partiler de ve düğünler için seçilmiş en şık ve en güzel abiye modelleridir.

2020 abiye modelleri arasında seçilmiş en güzel abiye kıyafetleri olarak sizlere sunuluyor. Özel tasarım olarak tasarlanan bu özel davet elbiselerine sizlerde hayran olacaksınız. En şık abiye modelleri – Saiid Kobeisy ile hem mint yeşili abiye modellerinde hemde diğer renk tonu ile sizlere muhteşem modeller sunmaktadır.

Balık hatalara sahip abiye modellerinde yelpazeli ve dar kesimler daha fazla tercih edilmiş. Özellikle altın varakların işlenmesi de mint yeşili modele ayrı hava katmış. İşte sizlere 2020 abiye modelleri arasında seçilmiş en güzel ve en seçme abiye modelleri.

Özel davetler için tercih edebileceğiniz şıklıkta abiye modelleri. Farklılık arayan hanımlar için mint yeşili olan model daha kaliteli bir duruş gösteriyor. Tabi diğer abiye modellerimizi de gördüğünüz de ayrıca şaşıracaksınız. Bizi takip etmeye devam edin.

Saiid Kobeisy abiye koleksiyonu

Derin dekolteli davet elbise modeli ve ciddilik kokan bir duruş sergiyelen mint yeşili abiye modelimizde sizlere yine hayran kalacağınız iki model daha sunuyoruz. Bu tercihler arasında da lacivert abiye modeli daha zengin bir duruş gösteriyor.

Balık abiye modelleri 2020

Balık hatalara sahip hanımlar için seçilmiş güzel kıvrımları olan iki farklı renkte ve iki farklı modelde abiye modeli. Bu tarz abiye modelleri kendine güvenen hanımlar tarafından daha fazla tercih ediliyor. En şık abiye modelleri – Saiid Kobeisy

En şık abiye modelleri – Saiid Kobeisy

Bacak dekolteli abiye modelleri. Hem omuz dekoltesi hemde göğüs dekoltesi ile sizlere ayrı bir hava katacaktır. İşte kendine güvenen güzel hanımlar ve genç bayanlar için seçilmiş iki özel abiye modeli daha.

You may also like

Yorum Yap