Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri En şık gece ve balo abiye modelleri 2019

En şık gece ve balo abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Bir birinden şık gece elbise modelleri arasında dünyaca ünlü stilistin imzası bulunuyor. alıştığınız gece kıyafetleri dışında yeni bir soluk oluşturan ünlü tasarımcının elinden çıkan 2019 gece elbise modelleri. Gece partileri, balolar ve mezuniyet törenleri için tercih edeceğiniz en güzel abiyeler.

Dantel işlemelerin, uzun abiye modellerin yanı sıra şıklığı ana tema etmiş harika tasarımlarla kadınların beğeneceği en güzel modelleri tasarlamış. İşte sizlere en şık balo ve parti abiye modelleri

Elie Saab gece abiye modelleri

Üst kısım dantel işlemeli bu özel tasarım abiye elbise modelleri sizlerin çok beğeneceği modeller olacaktır. Uzun kollu veya pelerinli olarak hazırlanmış bu iki abiye modelini düğünlerde giyebilirsiniz. 

Elie Saab parti elbise modelleri

Buyurun sizlere özel davetler için harika tasarlanmış ve bütün gözlerin üstünüze dönmesini sağlayacak en güzel abiye modelleri. Bu tür özel tasarım parti elbise modelleri büyük beğeni topluyor. İkinci model tamamen dantel işlemeli olarak hazırlanmış.

Özel tasarım abiye modelleri Elie Saab

Ellie Saab markası ile üretilen en güzel transparan gece kıyafetleri. 2019 gece abiye model tasarımlarında oldukça başarılı bir çizgi ile hazırlanmış bu kıyafetler yoğun ilgi görüyor. 

Taşlı ve dantel işlemeli gece kıyafetleri

Gece davetleri için bir çok öneri bulunur tabi önemli olan sizi gecenin en güzel ve en şık kadını yapacak olan kıyafeti seçmektir. İşte sizlere en şık gece kıyafetleri

Ellie Saab özel tasarım abiye elbiseleri

You may also like

Yorum Yap